Eksploracja działu badań (Dział badań) | 12 - Fabryka śmierci

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Dział badań - Eksploracja działu badań

Ogólne założenia etapu: Dział badań jest ostatnim trzecim etapem misji Fabryka śmierci. Najważniejsze zadania w obrębie tego etapu to eliminacja dwóch nowych naukowców - doktora Raymonda Valentine'a i doktora Edwarda Ashforda. Z uwagi na nietypową pionową konstrukcję mapy oraz obecność w okolicy dużej ilości personelu placówki nie będzie to łatwe do osiągnięcia.

Eksplorację silosu rozpoczyna się na jego najwyższym poziomie i należy sukcesywnie przemieszczać się ku jego niższym poziomom, najpierw eliminując doktora Valentinea (podróżuje on pomiędzy kilkoma piętrami) i następnie doktora Ashforda (przez cały czas przebywa on na najniższym poziomie silosu) - Eksploracja działu badań (Dział badań) | 12 - Fabryka śmierci - Hitman Absolution - poradnik do gry

Eksplorację silosu rozpoczyna się na jego najwyższym poziomie i należy sukcesywnie przemieszczać się ku jego niższym poziomom, najpierw eliminując doktora Valentine'a (podróżuje on pomiędzy kilkoma piętrami) i następnie doktora Ashforda (przez cały czas przebywa on na najniższym poziomie silosu).

Ważną informacją na temat działu badań jest to, że główne schody nawet na niższych piętrach są pilnowane przez wielu pracowników ochrony - Eksploracja działu badań (Dział badań) | 12 - Fabryka śmierci - Hitman Absolution - poradnik do gry

Ważną informacją na temat działu badań jest to, że główne schody nawet na niższych piętrach są pilnowane przez wielu pracowników ochrony. Musisz oczywiście na to jakoś zareagować. Pierwszym z rozwiązań jest skorzystanie z bocznych schodów znajdujących się w zlokalizowanym najbliżej miejsca startu pomieszczeniu konferencyjnym (Conference Room). Wybranie tych schodów pozwoli ci ominąć większość patroli.

Drugim, o wiele lepszym w moim zdaniu rozwiązaniem, jest pozyskanie przebrania pracownika naukowego (jeżeli pozyskałeś już taki strój w poprzednim etapie, to możesz pominąć ten krok) - Eksploracja działu badań (Dział badań) | 12 - Fabryka śmierci - Hitman Absolution - poradnik do gry

Drugim, o wiele lepszym w moim zdaniu rozwiązaniem, jest pozyskanie przebrania pracownika naukowego (jeżeli pozyskałeś już taki strój w poprzednim etapie, to możesz pominąć ten krok). Także i w tym przypadku polecam udać się do pomieszczenia konferencyjnego. Zlokalizuj radio, załącz je i zaczekaj aż jeden z naukowców przyjdzie je wyłączyć. Zaatakuj tę osobę, najlepiej ogłuszając ją i chowając jej ciało w szafce.

Po dotarciu na najniższe piętra, już po wyeliminowaniu doktora Valentinea (opis w kolejnym podpunkcie poradnika), bardziej z kolei przyda ci się przebranie pracownika ochrony fabryki - Eksploracja działu badań (Dział badań) | 12 - Fabryka śmierci - Hitman Absolution - poradnik do gry

Po dotarciu na najniższe piętra, już po wyeliminowaniu doktora Valentine'a (opis w kolejnym podpunkcie poradnika), bardziej z kolei przyda ci się przebranie pracownika ochrony fabryki. W takiej sytuacji możesz powrócić na samą górę po zostawiony wcześniej strój lub zaatakować jednego z przebywających w samotności wartowników, na przykład osobę stacjonującą u podnóża wspomnianych wcześniej bocznych schodów (powyższy screen).

Uwaga - Nie radzę przystępować do eksploracji dolnej części silosu (miejsce pobytu doktora Ashforda) dopóki nie zamordujesz doktora Valentine'a, bo w przeciwnym wypadku musiałbyś niepotrzebnie wracać się na wyższe piętra.

Podobało się?

0

Hitman: Absolution

20 listopada 2012

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2014-08-02
10:44

Clubers Junior

witam mam problem nie mogę znaleźć kości w misji 9 ,ktoś chętny do podpowiedzenia?

Komentarz: Clubers
2014-08-02
11:36

Clubers Junior

ok juz niewazne znalazłem ;)

Komentarz: Clubers
2015-12-19
18:34

hitman4718 Junior

Mam pytanie przeszedłem grę i chcę zrobić wyzwania i tytuły a jak chce zrobić w misji "Osobisty Kontrakt" wyzwania np. Kameleon to przebrałem się te cztery przebrania więc jak skończyłem to paczę co odblokowałem w misji i nie jest zaznaczone tylko jest znak ICA z czaszką i napis "Zablokowane" lub jakoś takoś czy coś robię złego? Proszę o odpowiedź

Komentarz: hitman4718
2015-12-19
18:41

hitman4718 Junior

Mam pytanie gdzie lub której misji mogę odblokować rewolwer skurkiego, pistolet Trafisa, Kazo rgt Agencji? Proszę o odpowiedź

Komentarz: hitman4718
2024-11-25
19:29

aleksandran2 Junior

Robię tryb celowania, ale nie mogę strzelić? Co jest?

Komentarz: aleksandran2

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl