Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2007, 12:36

autor: Metatron

Znamy europejską datę premiery gry Endless Ocean

O powstającej na konsolę Wii grze Endless Ocean było już wiadomo od jakiegoś czasu. Nintendo do tej pory mówiło tylko o amerykańskiej premierze. Teraz jednak ujawniło, że produkcja trafi również do Europy. Na Starym Kontynencie zadebiutuje 9 listopada.

O powstającej na konsolę Wii grze Endless Ocean było już wiadomo od jakiegoś czasu. Wspomniana produkcja będzie tytułem skierowanym do miłośników podwodnego świata, pragnących poczuć się jak płetwonurek, obejrzeć z bliska koralowe rafy, różne gatunki ryb, a także pobawić się w poszukiwaczy skarbów z zatopionych wieki temu statków. Nintendo do tej pory mówiło tylko o amerykańskiej premierze gry. Teraz jednak ujawniło, że produkcja trafi również do Europy. Na Starym Kontynencie zadebiutuje 9 listopada.

Znamy europejską datę premiery gry Endless Ocean - ilustracja #1

Endless Ocean pozwoli nie tylko na obserwację podwodnego życia, ale również zawierać będzie sporo informacji na temat poszczególnych gatunków ryb. Co więcej, sterowany przez gracza bohater nie tylko będzie mógł je podziwiać ale także robić im zdjęcia, a także chwytać i umieszczać w akwarium.

Gra wykorzysta możliwość połączenia Wii do sieci, pozwalając na wspólną zabawę ze znajomym w trybie kooperacji. Można będzie również wykorzystać Endless Ocean w roli ciekawego wygaszacza ekranu.

Znamy europejską datę premiery gry Endless Ocean - ilustracja #2

Naszej eksploracji towarzyszyć będzie muzyka nowozelandzkiej artystki, Hayley Westenra. Chętni będą mogli również w trakcie zwiedzania podwodnego świata słuchać nagranych na karcie pamięci własnych utworów MP3.