Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2007, 14:21

autor: Metatron

"Zburzyć Mur" - akcja promująca World in Conflict startuje jutro

Jak informowaliśmy was w ubiegłym tygodniu, pierwszego czerwca rozpoczynają się zamknięte betatesty oczekiwanej przez wielu fanów strategii czasu rzeczywistego, World in Conflict. Jak się jednak okazało, to nie koniec atrakcji przygotowanych przez Sierra Entertainment.

Jak informowaliśmy was w ubiegłym tygodniu, pierwszego czerwca rozpoczynają się zamknięte betatesty oczekiwanej przez wielu fanów strategii czasu rzeczywistego, World in Conflict. Jak się jednak okazało, to nie koniec atrakcji przygotowanych przez Sierra Entertainment. Zaplanowano bowiem specjalne wydarzenie dla uczczenia zbliżającej się dwudziestej rocznicy słynnej przemowy wygłoszonej przy murze berlińskim przez byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ronalda Reagana.

Akcja nazwana „Zburzyć Mur” wystartuje wraz z rozpoczęciem betatestów i trwać będzie aż do 12 czerwca, kiedy to minie dokładnie 20 lat od wygłoszenia przez prezydenta Reagana pamiętnych słów: „Sekretarzu Generalny Gorbaczow, jeżeli chcesz pokoju, jeżeli chcesz dobrobytu Związku Radzieckiego oraz Europy Wschodniej, jeżeli chcesz liberalizacji, przyjdź tutaj, do tej bramy! Panie Gorbaczow, otwórz tę bramę! Panie Gorbaczow, zburz ten mur!”.

Wspomniane wydarzenie dla wielu historyków oznaczało zapowiedź rychłego końca zimnej wojny, jednak w alternatywnym biegu wydarzeń ukazanym w World in Conflict, apel Reagana był jedynie głosem wołającego na puszczy. Mało tego, była to również kropla, która przelała czarę – Związek Radziecki zaatakował; rozpoczęła się III wojna światowa.

'Zburzyć Mur' - akcja promująca World in Conflict startuje jutro - ilustracja #1

Podczas akcji „Zburzyć Mur” gracze nie tylko będą mogli uczestniczyć w betatestach, ale również dostaną możliwość zapoznania się z nowymi informacjami na temat przygotowywanej produkcji. Opublikowane zostaną nowe screenshoty oraz filmy z rozgrywki.

World in Conflict ma być według zapowiedzi nową generacją strategii czasu rzeczywistego, w której nie tyle będzie liczyło się odpowiednie rozbudowywanie bazy i zbieranie surowców, co nieustanna, dynamiczna walka toczona w pełni zniszczalnym otoczeniu.

Więcej informacji o samej produkcji znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Taikuna. Chętni do uczestnictwa w betatestach powinni odwiedzać stronę oficjalną projektu, gdzie na dniach pojawią się nowe wiadomości na ten temat.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.