Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2007, 09:59

autor: Major Doktor Upiorna

Zapowiedziano antologię Hearts of Iron

Fanów gier spod znaku Hearts of Iron zapewne zainteresuje informacja, że Paradox Interactive przygotowuje antologię owych strategi turowych. W skład Hearts of Iron Anthology wejdzie Hearts of Iron, Hearts of Iron II i Hearts of Iron II: Doomsday oraz booster pack o nazwie Armageddon do ostatniej z wymienionych pozycji.

Fanów gier spod znaku Hearts of Iron zapewne zainteresuje informacja, że Paradox Interactive przygotowuje antologię owych strategi. W skład Hearts of Iron Anthology wejdzie Hearts of Iron, Hearts of Iron II i Hearts of Iron II: Doomsday oraz booster pack o nazwie Armageddon do ostatniej z wymienionych pozycji. Zapowiedziany zbiór pojawi się na sklepowych półkach pod koniec sierpnia i będzie można go nabyć za 29,99 EUR (w przeliczeniu ok. 115 PLN).

Przygotowywany zestaw zaoferuje graczom nie tylko możliwość prześledzenia wydarzeń mających miejsce w czasie II Wojny Światowej, ale także da szansę przekonania się co by było, gdyby wybuchł kolejny konflikt militarny o globalnym zasięgu. Przystępując do rozgrywki osadzonej w realiach sporu z lat 1939-45 użytkownik otrzyma sposobność pokierowania poczynaniami aż stu siedemdziesięciu pięciu państw. Pośród czterech głównych kampanii i piętnastu scenariuszy znajdzie się między innymi Operacja Barbarossa i kontrofensywa w Ardenach.

Zaliczając kolejne etapy zabawy spotka się przeszło dwanaście tysięcy historycznych postaci na czele z dowódcami wojskowymi i politykami. Sterowani żołnierze będą mieli do dyspozycji ponad trzysta pięćdziesiąt ówczesnych zdobyczy techniki. Ponadto fani serii Hearts of Iron mogą spodziewać się niespodzianek w postaci medali i map, przedstawiających strategie poszczególnych państw.

Materiały do gry Hearts of Iron:

Materiały do gry Hearts of Iron II:

Materiały do gry Hearts of Iron II: Doomsday