Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2007, 16:46

autor: Metatron

Wystartowała oficjalna strona Unreal Tournament 3

Podczas gdy posiadacze X360 zagrywają się w Gears of War, gracze pecetowi z niecierpliwością oczekują na kolejną produkcję Epic Games, Unreal Tournament 3. Niestety na jej premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Twórcy postanowili jednak umilić okres oczekiwania, a jednocześnie podsycić apetyty graczy za pomocą strony internetowej, którą dopiero co uruchomiono.

Podczas gdy posiadacze X360 zagrywają się w Gears of War, gracze pecetowi z niecierpliwością oczekują na kolejną produkcję Epic Games, Unreal Tournament 3 (która ukaże się również na konsole). Niestety na jej premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać, planowana jest bowiem dopiero na październik tego roku. Twórcy postanowili jednak umilić okres oczekiwania, a jednocześnie podsycić apetyty graczy za pomocą strony internetowej, którą dopiero co uruchomiono.

Wystartowała oficjalna strona Unreal Tournament 3 - ilustracja #1

Pod adresem http://www.unrealtournament3.com znajdziemy szereg screenshotów oraz trailer (również w rozdzielczości HD). Niestety, to na razie wszystko. Możemy jednak spodziewać się, że wraz ze zbliżającą się premierą na stronie pojawi się więcej ciekawych informacji.

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.

Wystartowała oficjalna strona Unreal Tournament 3 - ilustracja #2
Wystartowała oficjalna strona Unreal Tournament 3 - ilustracja #3