Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 czerwca 2018, 22:39

autor: ElMundo

Wyprzedaż #GryNaWakacje na GOG.com; Xenonauts za darmo

W serwisie cyfrowej dystrybucji GOG.com wystartowała właśnie wyprzedaż z okazji zbliżających się wakacji. Oprócz solidnych przecen wielu tytułów czeka na nas także możliwość zdobycia darmowej gry - strategii Xenonauts.

Wyprzedaż #GryNaWakacje na GOG.com; Xenonauts za darmo - ilustracja #1

Letnie wyprzedaże gier to już tradycja, jeśli chodzi o plany serwisów cyfrowej dystrybucji gier – już za nieco ponad dwa tygodnie taka akcja powinna wystartować w serwisie Steam, a od dziś swoje podwoje dla fanów promocji otwiera GOG.com. Wydarzenie pod hasłem „#GryNaWakacje” potrwa do 18 czerwca, a jego naczelnym punktem są oczywiście ciekawe promocje. Tym razem przycięto ceny ponad tysiąca gier znajdujących się w katalogu serwisu, a największe przeceny sięgają nawet 90%. Wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych okazji:

Całą ofertę przecenionych gier znajdziecie rzecz jasna na głównej stronie serwisu. Jak zawsze GOG kusi nas do zakupów za pośrednictwem bonusowych tytułów, które możecie otrzymać na własność po wydaniu określonej kwoty pieniędzy. Za 15 złotych wydane podczas wyprzedaży otrzymamy na własność strategię Sunless Sea, z kolei wydatek rzędu 65 złotych zostanie nagrodzony kopią zręcznościówki Rime.

Wraz z wyprzedażą, w ofercie usługi GOG Connect, pozwalającej na bezpłatne otrzymanie kopii tej samej gry z własnej biblioteki Steam w serwisie GOG.com, pojawiło się kilka nowych tytułów. Oto ich pełna lista:

Warto wspomnieć o tym, że powyższe gry znajdują się w ofercie GOG Connect tylko przez okres obowiązywania wakacyjnej wyprzedaży, a więc do 18 czerwca.

Tradycyjnie przy okazji większych wyprzedaży gracze mają także możliwość dodania do swojej biblioteki gry udostępnionej z tej okazji całkowicie za darmo. Tym razem za friko możemy dorwać bardzo interesującą produkcję – mowa o Xenonauts, czyli bardzo udanej strategii turowej autorstwa studia Goldhawk Interactive, która w wyraźny sposób inspiruje się klasykami tego gatunku, jak chociażby X-COM: Terror from the Deep. Tytuł możecie dodać do swojej biblioteki za darmo do 6 czerwca, do godziny 15:00.