Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2018, 09:31

autor: Adrian Werner

Hitman 2 zostanie zapowiedziany 7 czerwca

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że pojutrze studio IO Interactive i firma WB Games zapowiedzą nową odsłonę przygód Agenta 47, która najpewniej zatytułowana zostanie po prostu Hitman 2.

Pojutrze poznamy kolejny rozdział w historii Agenta 47. - Hitman 2 zostanie zapowiedziany 7 czerwca - wiadomość - 2018-06-06
Pojutrze poznamy kolejny rozdział w historii Agenta 47.
HITMAN W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: IO Interactive
  2. Gatunek: skradanka
  3. Platformy: PC, XONE, PS4
  4. Data premiery: 11 marca 2016 r.

Fani skradankowej serii Hitman powinni zaznaczyć sobie w kalendarzach datę 7 czerwca. Wszystko wskazuje bowiem, że tego dnia zapowiedziana zostanie kolejna odsłona tego popularnego cyklu autorstwa studia IO Interactive. Spekulacje zaczęły się, gdy na profilu twitterowym marki opublikowano tajemniczy teaser, według którego na Agenta 47 czeka nowe zlecenie, a konkrety dotyczące celu poznamy 7 czerwca. Z kolei na koncie Twitter firmy WB Games (która jest wydawcą Hitman: Definitive Edition) pojawił się wczoraj kilkusekundowy filmik ze scenami z toru wyścigowego i napisem „72 godziny”. Fani szybko zauważyli, że jeden z samochodów ma logo Hamsun, czyli fikcyjnej firmy, która pojawiła się w grze Hitman.

Po tych twitterowych teaserach można było z dużym prawdopodobieństwem założyć, że 7 czerwca czeka nas ujawnienie kolejnej odsłony serii. Jakiekolwiek wątpliwości znikły jednak po tym, jak na oficjalnej stronie WB Games znaleziono plik graficzny z logo Hitman 2. Szybko został on usunięty, ale mleko już się rozlało.

Logo znalezione na stronie WB Games. - Hitman 2 zostanie zapowiedziany 7 czerwca - wiadomość - 2018-06-06
Logo znalezione na stronie WB Games.

Wszystko wskazuje na to, że pojutrze zapowiedziana zostanie kolejna część cyklu. Nie wiemy na razie, jaką formę przybierze ta produkcja. W zeszłym roku IO Interactive informowało o pracach nad drugim sezonem Hitmana, więc zapewne jest to ten sam projekt, ale trudno ocenić, czy zachowa epizodyczną formę, znaną z odsłony z 2016 r. Logo znalezione na stronie WB Games sugeruje, że autorzy mogli porzucić ten model na rzecz bardziej tradycyjnego.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek Hitmana zadebiutował w marcu 2016 roku, w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Studio IO Interactive niedawno pochwaliło się, że w tytuł ten zagrało już ponad 13 milionów osób.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Wszystko o grze Hitman
  3. Recenzja gry Hitman
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.