Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 maja 2018, 13:00

autor: AlexB

Znamy datę rozpoczęcia letniej wyprzedaży na Steamie

Serwis Steam Database zdradził datę rozpoczęcia wakacyjnej wyprzedaży na platformie firmy Valve. Gracze niemogący się już doczekać kolejnego zakupowego szaleństwa mogą szykować swoje karty kredytowe na 21 czerwca.

Co kojarzy się nam z wakacjami? Ładna pogoda za oknem, urlopy w pracy, wolne od szkoły, wyjazdy w dalekie strony lub miłe spędzanie czasu w domu i jego okolicach. Gracze do tej listy mogą dopisać również letnie wyprzedaże Steam, które od kilku lat stanowią doskonałą okazję do uzupełnienia swojej kolekcji tytułów. Dzięki serwisowi Steam Database dowiedzieliśmy się, kiedy wystartuje tegoroczna edycja wielkiej wakacyjnej promocji na platformie firmy Valve. Nastąpi to 21 czerwca. Dokładna godzina nie jest znana, lecz prawdopodobnie tradycyjnie będzie to 19:00 czasu polskiego. Niecierpliwi fani rozpoczęli zatem odliczanie. Nie wiadomo, jak długo potrwa wyprzedaż, lecz patrząc na poprzednie lata powinny to być około dwa tygodnie.

Are You Ready For A Miracle? - Znamy datę rozpoczęcia letniej wyprzedaży na Steamie - wiadomość - 2018-05-09
Are You Ready For A Miracle?

Jest jeszcze zatem sporo czasu na to, by przygotować sobie pieniądze na interesujące nas tytuły. Co prawda, odkąd Steam odszedł od tradycji dziennych i błyskawicznych ofert wielu narzeka, że sezonowe promocje na platformie firmy Valve straciły na atrakcyjności, ale wciąż można znaleźć podczas nich kilka ciekawych przecen. Wyjątkiem pod tym względem nie powinna być nadchodząca oferta.

Na koniec krótkie ogłoszenie dla osób chcących już teraz uzupełnić swoją steamową bibliotekę o kolejne tytuły. Obecnie na platformie firmy Valve można zakupić po obniżonych cenach kilka interesujących produkcji. Poniżej znajdziecie niektóre z nich.