Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2008, 12:57

autor: vampire

Wymagania sprzętowe GTA IV nieaktualne?

Ostatnio w katalogu Games for Windows, na podstronie GTA IV mogliśmy przekonać się, jaki komputer powinien nam wystarczyć do komfortowej zabawy. Niestety teraz zamiast zalecanych wymagań sprzętowych w odpowiadającej im rubryce znajduje się jedynie informacja, że poznamy je w najbliższym czasie. Podana poprzednio konfiguracja nie była wcale aż tak wysoka, jak można było się tego spodziewać.

Ostatnio w katalogu Games for Windows, na podstronie GTA IV mogliśmy przekonać się, jaki komputer powinien nam wystarczyć do komfortowej zabawy. Niestety teraz zamiast zalecanych wymagań sprzętowych w odpowiadającej im rubryce znajduje się jedynie informacja, że poznamy je w najbliższym czasie. Podana poprzednio konfiguracja nie była wcale aż tak wysoka, jak można było się tego spodziewać, o czym zresztą możecie przekonać się sprawdzając naszą poprzednią wiadomość. Jedynie wymagana ilość wolnego miejsca na dysku - aż 18 GB - mogła wzbudzić pewne obawy. Czyżby więc tamte dane były błędne, czy może okazało się, że jednak dzieło ekipy Rockstar będzie bardziej sprzętożernym tytułem? Zapewne sprawa wyjaśni się już niedługo.

Wymagania sprzętowe GTA IV nieaktualne? - ilustracja #1

Póki co na wspomnianej stronie wciąż widnieje informacja dotycząca daty światowej premiery GTA IV na PC – gra powinna ukazać się 18 listopada. Przypomnijmy jeszcze, że już niedługo posiadacze Xboxów 360 otrzymają pierwszy dodatkowy epizod do czwartej części Grand Theft Auto.