Wstrzymano prace nad American McGee's Oz, firma Carbon6 poszukuje nowego wydawcy
Wszystko wskazuje na to, że nieprędko doczekamy się nowej gry sygnowanej nazwiskiem American McGee. Prace nad Oz zostały bowiem oficjalnie wstrzymane po tym, jak firma Atari zerwała umowę, rezygnując z chęci wydania programu.
Wszystko wskazuje na to, że nieprędko doczekamy się nowej gry sygnowanej nazwiskiem American McGee. Prace nad Oz zostały bowiem oficjalnie wstrzymane po tym, jak firma Atari zerwała umowę, rezygnując z chęci wydania programu. Jak na razie nie wiadomo, co stanie się z grą, produkowaną przez firmę Carbon6, która podjęła już kroki, mające na celu znalezienie nowego wydawcy. W chwili obecnej nikt nie chce wziąć na swoje barki programu, który ma nikłe szanse odnieść sukces komercyjny. Ewentualnych wydawców nie przekonuje nawet to, że w styczniu, prawa do filmowej ekranizacji Oz, nabył Jerry Bruckheimer i wytwórnia Walta Disney’a (patrz news z 27 stycznia).

GRYOnline
Gracze
- EA / Electronic Arts
- PC
Komentarze czytelników
James_007 Generał

taki dobry projekt i poszedł sie ____*
w tym Atari maja lekko narabane w główce - widac ze ida tylko na kase, to samo było przy ToEE, wydac wczesniej, usunac nieprzyzwoite elementy, byle tylko wiecej osób kaase wydało :(
i jeszcze na dobitke LA anulowało Sam & Max :(
zanonimizowany48740 Senator
Nieeeeeeeeeeeeeeeee, Alice była jedną z niewielu gier z tak fajną klimą - a swiat Oz nadawalby sie doskonale na gierke w tym stylu.
P.S - poziom w zegarze w Alice pozostaje IMO nie pobity do dziś.