Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2007, 19:40

autor: Jiker

World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets oficjalnie zapowiedziana

Koncern Activision ujawnił oficjalne informacje na temat tegorocznej edycji cyklu World Series of Poker. Odsłona nosząca podtytuł Battle for the Bracelets ukaże się na wszystkich liczących platformach pod koniec września bieżącego roku.

Koncern Activision ujawnił oficjalne informacje na temat tegorocznej edycji cyklu World Series of Poker. Odsłona nosząca podtytuł Battle for the Bracelets zostanei wydany na prawie wszystkich liczących się platformach pod koniec września bieżącego roku.

W World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets będziemy mogli natknąć się na najlepszych karciarzy na świecie. Wśród naszych przeciwników znajdą się m.in. Johnny Chan, Chris „Jesus” Ferguson, Mike „The Mouth” Matusow, Greg Raymer, Annie Duke, Phil „Unabomber” Laak, Humberto Brenes, Marcel „They Flying Dutchman” Luske oraz David „Devil Fish” Ulliott. Co więcej, w specjalnej wirtualnej szkółce gry w pokera gracz będzie w stanie podciągnąć swoje umiejętności, a każdy jego ruch obserwowany będzie przez Phila Hellmutha, Chrisa Fergusona oraz Mike’a Matusowa. Nauczą nas oni także kilku swoich charakterystycznych trików oraz zagrywek, które będą mogły okazać się przydatne w drodze na sam szczyt.

W trakcie rozgrywki najlepsi gracze będą w stanie odblokować wiele przydatnych bonusów. Niektóre z nich okażą się pomocne w trakcie meczy, inne z kolei otworzą przed miłośnikami pokera nowe tryby rozgrywki.

World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets zostanie wydane w wersjach na następujące platformy: Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP, NDS oraz PC. Przypominamy również, że grywalna wersja Battle for the Bracelets zostanie po raz pierwszy zaprezentowana w trakcie tegorocznych targów Games Convention, które rozpoczynają się już jutro.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets

World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets