Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2008, 10:28

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 października 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: sprzedaż Gears of War 2 zablokowana w Niemczech i Japonii, David Hasselhoff w PAIN, nowe odcinki American McGee’s Grimm od przyszłego czwartku, aktualizacja oferty Steama. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: sprzedaż Gears of War 2 zablokowana w Niemczech i Japonii, David Hasselhoff w PAIN, nowe odcinki American McGee’s Grimm od przyszłego czwartku, aktualizacja oferty Steama. Zapraszamy do lektury.

Gears of War 2

Kontynuacja strzelaniny Gears of War nie zostanie wydana w dwóch krajach: Niemczech i Japonii. Stanie się tak z uwagi na wyjątkową brutalność prezentowaną w trakcie następujących po sobie przygód Markusa Feniksa. Do światowej premiery dzieła Epic Games dojdzie 7 listopada.

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness

Drugi z czterech epizodów produkcji o tytule Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness zostanie wydany w systemach cyfrowej dystrybucji 29 października. Z gry będą się mogli cieszyć posiadacze Xboxa 360 (1200 punktów), PC, Maców oraz miłośnicy Linuksa (serwis http://www.playgreenhouse.com).

Legend of Spyro: Dawn of the Dragon

Firma Activision Blizzard rozpoczęła sprzedaż najnowszej odsłony cyklu Legend of Spyro - Legend of Spyro: Dawn of the Dragon – wprowadzając ją oficjalnie do amerykańskich sklepów. Pozycja została wyprodukowana przez studio Etranges Libellules z myślą o konsolach PlayStation 3, Xbox 360, DS, Wii oraz PlayStation 2.

Pet Pals: New Leash on Life

W ramach serwisu LegacyGames.com opublikowana została najnowsza produkcja firmy Legacy InteractivePet Pals: New Leash on Life, w której możemy wcielić się w rolę wirtualnego weterynarza i rozwikłać ponad trzydzieści przypadków zachorowań różnych zwierząt.

PAIN

6 listopada do grona grywalnych postaci w grze PAIN dołączy gwiazda seriali Słoneczny Patrol oraz Knight Rider – David Hasselhoff. Będą mogli ją pobrać wszyscy zainteresowani posiadacze PAIN.

American McGee's Grimm

W przyszły czwartek w ramach serwisu GameTap udostępniony zostanie pierwszy odcinek drugiego tomu/serii American McGee’s Grimm. Podobnie jak w przypadku pierwszego rzutu, nowe epizody będą wydawane w każdy czwartek. Przez pierwsze 24 godziny będą dostępne zupełnie za darmo.

Steam

W ramach Steama opublikowane zostały kolejne dwie produkcje – wyścigi samochodowe STCC The Game oraz strzelanina Far Cry 2.

Mortal Kombat II

Mortal Kombat II, jedna z najlepiej sprzedających się pozycji w historii PlayStation Store, zniknęła z jego oferty. Powodem są problemy, które wyniknęły w związku ze zaktualizowaniem firmware konsoli do wersji 2.50. Produkt zostanie przywrócony po usunięciu usterek. W chwili obecnej nie wiemy, jak powinny się zachować osoby, które zakupiły już MK2. Więcej informacji na ten temat powinniśmy poznać już wkrótce.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Left 4 Dead

Sonic Unleashed

Star Wars: The Old Republic

Alan Wake

Transformers Animated: The Game

Stoked

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Mushroom Men: The Spore Wars

Stargate Worlds

Naruto: Clash of Ninja Revolution 2

Sins of a Solar Empire: Entrenchment

Galeria filmów

... a także najnowsze filmy z gier:

What's Cooking with Jamie Oliver

Alone in the Dark: Inferno

Eternal Sonata

EverQuest: Seeds of Destruction

Far Cry 2

MotorStorm: Pacific Rift

Stoked

Skate 2

gry