Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3PS2X360NDSWii
Okładka The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon (PS3)
OkładkaThe Legend of Spyro: Dawn of the Dragon (PS3)

The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon

The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon to zręcznościowa platformówka 3D z nieustraszonym, fioletowym smokiem w roli głównej.

Akcji | platformówki 3D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon Premiera

21paź2008

PS3 X360 Wii PS2 NDS

Gry podobne do The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon

Ratchet & Clank: Quest for Booty

Kung Fu Panda

Mega Man 9

The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon to platformówka, będąca kolejną częścią cyklu, którego tytułowym bohaterem jest odważny smok Spyro. Skierowana do jest nie tylko do miłośników tej postaci, ale także wszystkich tych, którzy lubią przygody i zręcznościowe wyzwania.

Tym razem nasz bohater znów walczy z siłami zła, które próbują przejąć władzę nad światem. Smok dorósł, więc potrafi już w pełni korzystać ze swoich skrzydeł i dzięki temu posiada nowe umiejętności. W tej części gry do smoka przyłącza się jego wcześniejszy wróg, Cynder, aby wspólnie walczyć ze złem.

Użytkownik może kierować zarówno postacią Spyro, jak i Cyndera. Jak zwykle gracz może wybierać między wieloma rodzajami ataków i posługiwać się ogniem. Zabawa jest jeszcze bardziej interesują ze względu na nowe zdolności Spyro. Umiejętności postaci można rozwijać i obserwować ich postępy. Ponadto team Spyro-Cynder może działać jednocześnie w trybie kooperacji, przeznaczonym dla dwóch graczy.

Grafika jest żywa i bardzo kolorowa. Bohaterom gry użyczyło głosów kilka znanych osobowości showbiznesu, m.in. : Elijah Wood, Gary Oldman i Christina Ricci.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 545 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS3
X360
Wii
PS2
NDS