Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka PAIN (PS3)
OkładkaPAIN (PS3)

PAIN PS3

Główną inspiracją dla przygotowanej wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 3 gry PAIN był telewizyjny program Jackass.

Akcji | PlayStation Move | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PAIN Premiera PS3

29listopada2007

producent: Deck Nine/Idol Minds wydawca: Sony Interactive Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do PAIN

Ridge Racer 7

Kung Fu Rider

GTI Club+

Główną inspiracją dla przygotowanej wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 3 gry PAIN był telewizyjny program Jackass. Akcja tej pozycji rozgrywa się w wielkim mieście, gdzie bohaterowie uczestniczą w przeróżnych sytuacjach, powszechnie określanych w społeczeństwie mianem ekstremalnych. PAIN opracowali ludzie ze studia developerskiego Idol Minds (twórcy m.in. Cool Boarders 4), a grę można kupić tylko elektronicznie poprzez PlayStation Store.

Wśród czekających na nas zadań znajdujemy: wystrzeliwanie się z olbrzymiej procy, skakanie po dachach budynków oraz niszczenie wszystkiego, co udaje nam się napotkać na drodze. Jako, że gra nastawiona jest na zabawę w trybie multiplayer, gracze czerpią przyjemność wspólnie uczestnicząc w tego rodzaju zabawach. Akrobacje również można wykonywać razem – łapiąc się za ręce, nogi itp. Specjalny system podlicza nasze osiągnięcia w takich dziedzinach, jak tłuczenie okien czy niszczenie mienia, a nierzadko musimy zdewastować odpowiednią liczbę obiektów w określonym czasie.

Aby uczynić animację i wirtualną przestrzeń bardzo podobną do rzeczywistości, zdecydowano się na użycie silnika Havok, który odpowiada za naturalną fizykę. Projekty postaci przypominają karykatury - sama gra przepełniona jest zresztą humorem. W ramach PlayStation Store dostępne są także za drobną opłatą przeróżne dodatki, czyli między innymi nowe miasta, bonusowi bohaterowie itp.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 5,4 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI PAIN

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.