Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2008, 11:01

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 grudnia 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe Peggle Extreme, album Ten zespołu Pearl Jam już niedługo w Rock Band, powrót Pirates of the Burning Sea, dodatkowe mapy do Gears of War 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe Peggle Extreme, album Ten zespołu Pearl Jam już niedługo w Rock Band, powrót Pirates of the Burning Sea, dodatkowe mapy do Gears of War 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

A Tale in the Desert

Firma eGenesis wydała kolejną wielką aktualizację do produkcji MMO o tytule A Tale in the Desert. Czwarte tego typu rozszerzenie rozbudowuje system rozgrywki o nowe zadania oraz umiejętności, wzbogaca oprawę graficzną, i interfejs.

Peggle Extreme

Valve udostępniło za darmo grę logiczną o tytule Peggle Extreme. Wszyscy zainteresowani znajdą ją w tym miejscu.

Rock Band

W marcu 2009 roku w ramach gry Rock Band udostępniony zostanie album Ten, jedno z największych dzieł grunge’owej grupy Pearl Jam. Póki co nie znamy jednak jego ceny.

Ninja Blade

4 lutego w Japonii udostępniona zostanie oficjalna ścieżka dźwiękowa do Ninja Blade, gry akcji wydanej w bieżącym roku na konsolę Xbox 360. Soundtrack najprawdopodobniej nie przekroczy granic Kraju Kwitnącej Wiśni.

Soulja Boy

W 2009 roku do sklepów w Stanach Zjednoczonych trafi gra sygnowana przez niejakiego Soulja Boy, chicagowskiego rapera młodego pokolenia. Więcej szczegółów na jej temat powinniśmy poznać już niebawem.

Pirates of the Burning Sea

Pirates of the Burning Sea powraca. Producenci z firmy Flying Lab Software oprócz wielu zmian przygotowali dla graczy czternastodniowy trial gry. Dzięki niemu wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ogromem zmian, jakim poddane zostało to MMO.

Rock Band 2

18 grudnia na terenie Stanów Zjednoczonych przeprowadzona zostanie światowa premiera Rock Band 2 w wersjach na konsole PlayStation 2 oraz Nintendo Wii. Ceny w zależności od wielkości zestawów kształtują się na poziomie od 49,99 do 189 dolarów.

Gears of War 2

Firma Epic Games zdecydowała się na opublikowanie dodatkowych map multiplayer przeznaczonych do drugiej odsłony Gears of War. W skład rozszerzenia wchodzą lokacje Flood, Gold Rush, oraz Fuel Station. Dodatek kosztuje 800 punktów.

Fritz

W przyszłym roku do europejskich sklepów powędruje produkcja o tytule Fritz. Dzieło firmy Deep Silver umożliwi nam podniesienie umiejętności gry w szachy. Z możliwości tej skorzystają posiadacze konsol Nintendo Wii, DS oraz PS3.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Kung Fu Panda

Runes of Magic

Home

The Sims 3

War Rock

Things on Wheels

Counter-Strike: Source

Defense Grid: The Awakening

Speed Racer

The Chaos Engine

Call of Duty: World at War

Chrono Trigger

Age of Conan: Hyborian Adventures

Sid Meier's Civilization Revolution

The Spiderwick Chronicles

Video Strip Poker Classic

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

The Tale of Despereaux

Dynasty Warriors: Gundam 2

Crash Commando

Afro Samurai

The Sims 3

Star Wars: The Old Republic

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry