Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2009, 15:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, Far Cry 3, Tekken 6) 25/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowi bohaterowie w Super Street Fighter IV, problemy z cyfrową wersją Assassin’s Creed: Bloodlines, o dewelopingu Far Cry 3, pięciolecie marki Killzone, nowy styl graficzny Splatterhouse i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowi bohaterowie w Super Street Fighter IV, problemy z cyfrową wersją Assassin’s Creed: Bloodlines, o dewelopingu Far Cry 3, pięciolecie marki Killzone, nowy styl graficzny Splatterhouse i inne. Zapraszamy do lektury.

Assassin's Creed: Bloodlines

Wszyscy posiadacze PSP, którzy zakupili wadliwą kopię gry Assassin’s Creed: Bloodlines poprzez PlayStation Store otrzymają już wkrótce nowe kody. Dzięki nim będą w stanie zaopatrzyć się w działającą odsłonę bez konieczności wnoszenia kolejnej opłaty (takowa sytuacja wystąpiła, gdy Sony po wykryciu błędu na szybko podmieniło kopię gry). Rzecznik prasowy Ubisoft oznajmił, że francuski koncern nie miał nic wspólnego z wystąpieniem owych trudności.

Super Street Fighter IV

Poznaliśmy kolejnych dodatkowych wojowników, którzy pojawią się w specjalnej edycji bijatyki Street Fighter IV. Do grona tych już znanych dołączyli Cody, Guy i Adon – postacie znane z Street Fighter Alpha 3 (dwaj pierwsi zasłynęli jednak jako bohaterowie chodzonego Final Fighta). Super Street Fighter IV w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 zostanie wydane w przyszłym roku.

Far Cry 3

Redakcja Official PlayStation Magazine przeprowadziła wywiad z jednym z pracowników firmy Ubisoft, w trakcie którego zapytała go o postęp w pracach nad Far Cry 3. W odpowiedzi dowiedziała się, że deweloping posuwa się do przodu, a gra zaczyna wyglądać ekscytująco. Przypominamy, że Far Cry 3 zostanie najprawdopodobniej wydane na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Będzie kontynuacją części drugiej, która zawitała na tych platformach rok temu.

Tekken 6

Katsuhiro Harada, producent Tekken 6, wyjawił w jednym z ostatnich wywiadów, że zespół deweloperski odpowiedzialny za zaprojektowanie najnowszej odsłony popularnej serii bijatyk rozważa możliwość wydania darmowego dodatku DLC. W chwili obecnej ekipa zajmuje się tworzeniem aktualizacji mającej m.in. uzupełnić grę o sieciowy tryb kooperacji.

Killzone

Marka Killzone już jutro obchodzić będzie swoje oficjalne piąte urodziny. Dokładnie 26 listopada 2004 roku na rynek europejski trafiła bowiem pierwsza jego odsłona, wydana jeszcze na PlayStation 2. W związku z rocznicą w dniach 27-30 listopada przeprowadzony zostanie weekend z podwójnymi punktami doświadczenia w ramach Killzone 2. W tym samym czasie odbędzie się również specjalny, sieciowy retro-turniej. Będzie on rozgrywany na mapach Beach Head i Southern Hills (znanych z części pierwszej), wchodzących w skład drugiego dodatku DLC do drugiej odsłony marki.

Mass Effect 2

Casey Hudson, główny producent Mass Effect 2, oznajmił w wywiadzie dla GameTrailers TV, że większość zespołów pracujących nad kontynuacją przygód komandora Sheparda zajmie się po ich ukończeniu produkcją DLC. I nie będą to jedynie większe rozszerzenia (w stylu Bring Down the Sky do „jedynki”), ale również mniejsze dodatki. Więcej na temat ME2 znajdziecie w naszej dzisiejszej wiadomości, poświęconej wymaganiom sprzętowym gry.

Splatterhouse

Namco Bandai opublikował zestaw nowych zrzutów ekranowych z gry Splatterhouse. Ukazują one nowy styl graficzny produkcji, w którym zastosowano m.in. rozwiązania cel-shading. Przypominamy, że produkcja zostanie wydana na PlayStation 3 i Xboksa 360 pierwszej połowie przyszłego roku.

Uncharted 2: Among Thieves

Jeszcze w tym tygodniu studio Naughty Dog zaprezentuje światu coś bardzo interesującego i związanego z trybem multiplayer w grze Uncharted 2: Among Thieves. Sugeruje to ostatni wpis zamieszczony na Twitterze firmy.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

CSI: Deadly Intent

Dynasty Warriors: Strikeforce

Family Gameshow

Frogger Returns PS3

Frogger Returns Wii

Pinball Fantasies

Pro Evolution Soccer 2010 PSP

Tony Hawk: RIDE

Mushroom Wars

Mystery Case Files: Dire Grove

Borderlands

Truck Racing by Renault Trucks

Fish Eyes Portable

Cortex Command

Gravity Crash

Just Cause 2

Splatterhouse

Crackdown 2

Warhammer 40,000: Dawn of War II – Chaos Rising

Gel: Set & Match

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Assassin's Creed: Bloodlines Gramy!

Gramy w Assassin's Creed II - Willa Gramy!

BioShock 2

Aion

Avatar: The Game - multiplayer

gry