Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePSP
Okładka Fish Eyes Portable (PSP)

Fish Eyes Portable PSP

Fish Eyes Portable to kolejna odsłona symulatora łowienia ryb, który doczekał się już wielu części na różnych konsolach.

Symulacje | wędkarstwo | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Fish Eyes Portable (PSP)

japońskajapońska

data premiery gry w wersji PSP:

28września2006

Fish Eyes Portable to kolejna (a pierwsza na PSP) odsłona symulatora łowienia ryb, który doczekał się już wielu części na różnych konsolach – od PSOne począwszy, przez Dreamcasta, a na PS2 i Xboksie skończywszy. W Europie marka ta znana jest jako Real Fishing, a developer – Natsume – to szanowana firma, kojarzona między innymi z serią Harvest Moon (określaną mianem „symulatora rolnika”).

W grze dysponujemy specjalną „bazą wypadową”, w której gromadzimy kolejne trofea wygrane w zawodach oraz planujemy swoje wyprawy. Można tu sprawdzić prognozę pogody oraz wybrać przynęty, których będziemy później używać do łowienia. Twórcy oddali nam do dyspozycji ponad 150 akcesoriów wędkarskich. Należy dokładnie się z nimi zaznajomić i poznać zalety każdego gadżetu, aby złowić wszystkie z 22 gatunków ryb dostępnych w Fish Eyes Portable.

Gdy już ze wszystkim się uporamy, pora wyruszyć na jezioro. Jesteśmy ograniczeni do stosownych lokacji – nie można popłynąć w dowolne, wybrane przez nas miejsce. Rozgrywka jest stosunkowo prosta. Po zarzuceniu wędki pozostaje nam czekać, aż jakaś ryba zainteresuje się naszą przynętą. Można wówczas zmieniać ujęcia kamery, by obserwować akcję z najbardziej dogodnej perspektywy. Gdy już dana ryba zacznie „brać”, należy wcisnąć stosowny przycisk i rozpocząć próbę jej wyławiania.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 UMD

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Fish Eyes Portable

odpowiednia dla każdego wieku