Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSP
Okładka Reel Fishing: The Great Outdoors (PSP)

Reel Fishing: The Great Outdoors PSP

Reel Fishing: The Great Outdoors to kolejna pozycja w serii, symulującej jeden z ulubionych przez panów sposobów spędzania wolnego czasu. Mowa oczywiście o wędkarstwie. Developerzy wyszli naprzeciw zapracowanym mężczyznom, nie mającym czasu na wypady na rybki.

Sportowe | wędkarstwo | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Reel Fishing: The Great Outdoors (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

6listopada2006

Reel Fishing: The Great Outdoors to kolejna pozycja w serii, symulującej jeden z ulubionych przez panów sposobów spędzania wolnego czasu. Mowa oczywiście o wędkarstwie. Developerzy wyszli naprzeciw zapracowanym mężczyznom, nie mającym czasu na wypady na rybki. Obecnie wystarczy wygodnie rozsiąść się na kanapie i wziąć do ręki konsolę PlayStation Portable, aby złapać jakąś okazałą sztukę.

Przed wyruszeniem na połów wybrać należy jego lokalizację – udostępniono otwarte rozlewiska, akweny ukryte głęboko w lesie czy też jeziora, położone w malowniczych górach. Zarzucanie wędki, wpatrywanie się w spławik i wszystkie związane z tym czynności wykonuje się w czasie rzeczywistym. Całość dodatkowo urealnia kapryśna pogoda i zmiany położenia Słońca.

W wyjściu zwycięsko ze starcia z rybą pomaga wyposażenie, składające się z ponad stu różnych elementów. Gracz ma do dyspozycji szeroką paletę przynęt, wabików, żyłek różnej wytrzymałości, jak również podbieraki i specjalną odzież. Dobraniu odpowiednich akcesoriów powinno się poświęcić sporą uwagę, gdyż stawką jest dwadzieścia pięć gatunków wodnych kręgowców.

Nic nie sprawia takiej przyjemności jak udany połów w towarzystwie najlepszego przyjaciela. Producenci pozwolili dwóm zapalonym wędkarzom na wspólne wyczekiwanie w nadziei na drgnięcie spławika. Niewątpliwie stanowi to największą atrakcję, gdyż strona wizualna gry i jej udźwiękowienie zbytnio nie oszałamia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Gry podobne do Reel Fishing: The Great Outdoors

Klasyfikacja PEGI Reel Fishing: The Great Outdoors

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Reel Fishing: The Great Outdoors

PlayStation Portable

PlayStation Portable

Wykorzystuje: karta pamięci 32 MB