Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2016, 14:22

autor: Draug

Wieści ze świata (The Division, Destiny, Neverwinter) 6/6/2016

Dziś piszemy o przypuszczalnej dacie premiery pierwszego płatnego DLC do Tom Clancy’s The Division (pt. Podziemia), zarejestrowaniu przez Bungie znaku towarowego Rise of Iron (związanego najpewniej z Destiny) i o zapowiedzi gry Neverwinter na PS4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Division – dodatek Podziemie wyjdzie 28 czerwca?

Na niemieckiej stronie sklepu Amazon pojawił się pierwszy płatny dodatek do Tom Clancy’s The Division, zatytułowany Podziemia (ang. Underground), opatrzony datą premiery wyznaczoną na 28 czerwca i ceną w wysokości 14,99 euro (ok. 66 zł). Wprawdzie karta produktu szybko zniknęła, ale internauci zdążyli ją uwiecznić. Od czasu marcowej zapowiedzi omawianego rozszerzenia wiedzieliśmy tylko, że zadebiutuje ono w czerwcu i pozwoli graczom zejść do tuneli nowojorskiego metra.

Wieści ze świata (The Division, Destiny, Neverwinter) 6/6/2016 - ilustracja #1

Destiny – Bungie rejestruje znak handlowy Rise of Iron

Jak zauważył serwis IGN, studio Bungie zarejestrowało w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych nazwę Rise of Iron – czyli tę samą, którą według niedawnych plotek ma nosić kolejny dodatek do gry Destiny. Czy tak będzie w istocie, przekonamy się 9 czerwca. Wtedy to na Twitchu transmitowane będzie wydarzenie (startujące o godz. 19:00 czasu polskiego), podczas którego powinna nastąpić zapowiedź nowego rozszerzenia.

Neverwinter wyjdzie na PS4

Studio Cryptic zapowiedziało, że MMORPG Neverwinter wyjdzie latem 2016 roku na konsolę PlayStation 4. Nowa wersja będzie oferowała na starcie całą zawartość z pozostałych platform sprzętowych (PC i XOne), czyli to, co weszło w skład „podstawki” i dotychczasowych dziewięciu dodatków. Na PS4 gra zachowa model free-to-play, czyli będzie można pobrać ją za darmo, a do zabawy nie będzie potrzebny abonament PlayStation Plus.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: