Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 września 2018, 09:58

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

Rozpoczyna się (kolejny) darmowy weekend z The Division

Rozpoczyna się kolejny darmowy weekend z sieciową grą akcji The Division od firmy Ubisoft. Tym razem z oferty skorzystać mogą zarówno pecetowcy, jak i właściciele konsol PlayStation 4 oraz Xbox One.

The Division ponownie do wypróbowania za darmo. - Rozpoczyna się (kolejny) darmowy weekend z The Division - wiadomość - 2018-09-14
The Division ponownie do wypróbowania za darmo.

Jeśli nie mieliście dotychczas okazji (na przykład w czasie ostatniego darmowego weekendu na Steamie) sprawdzić The Division – sieciowej, przygodowej gry akcji z elementami RPG od firmy Ubisoft – to spieszymy z informacją, że nadarza się ku temu kolejna okazja. Tym razem skorzystać z niej mogą zarówno pecetowcy (przez klienta Uplay), jak i posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One (w ramach usług sieciowych oferowanych przez Sony i Microsoft – konieczne będzie opłacenie abonamentu PlayStation Plus lub Xbox Live Gold).

Promocja potrwa do 16 września. Co ważne, postępy, jakie poczynimy podczas rozgrywki zostaną zapisane na serwerach i jeśli zdecydujemy się na zakup gry, będziemy mogli kontynuować zabawę od miejsca, w którym ją zakończyliśmy. Warto też odnotować, że do 25 września The Division będzie można nabyć z 70% upustem w sklepach cyfrowych Microsoftu oraz Sony (w tym czasie cena wynosi ok. 60 zł).

The Division zadebiutowało na rynku w marcu 2016 roku. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów (u nas otrzymała notę 7/10), choć wielu z nich miało wątpliwości, czy tytuł będzie w stanie przyciągnąć graczy na dłużej. Ubisoft nie osiadł jednak na laurach i włożył wiele pracy w naprawianie licznych rzeczy, które nie do końca działały. Dwa lata po premierze zapowiedziano kontynuację – The Division 2 – której premiera przewidziana jest na marzec 2019 r.

  1. The Division – strona oficjalna
  2. Feniksy – gry, które twórcy naprawili po premierze