Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2014, 20:30

Przegląd MMO (02/07/2014) – m.in. ArcheAge, Neverwinter, Warhammer 40K: Eternal Crusade, TERA

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. nadchodzący start beta-testów ArcheAge, nową profesję w Neverwinter, pierwsze szczegóły na temat Warhammer 40K: Eternal Crusade oraz rychłe rozszerzenie TERY.

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu poświęconego w całości tematyce gier MMO. Dowiecie się z niego wszystkiego o ostatnich nowinkach i wydarzeniach ze światów najpopularniejszych produkcji. Jeśli chcecie wiedzieć dokładnie co dzieje się lub dziać się będzie wokół waszego ulubionego tytułu, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Dziś w Przeglądzie MMO omawiamy m.in. nadchodzące wielkimi krokami beta-testy ArcheAge, rychły debiut nowej profesji w Neverwinter, pierwsze konkrety na temat Warhammer 40K: Eternal Crusade, a także kolejne rozszerzenie TERY. Ponadto wspominamy o takich grach jak Guild Wars 2, The Secret World oraz WildStar.

ArcheAge

Przedstawiciele firmy Trion Worlds, wydawcy ArcheAge na zachodnich rynkach, poinformowali oficjalnie, że długo oczekiwane beta-testy tego świetnie zapowiadającego się tytułu rozpoczną się już w drugiej połowie lipca. Co więcej – gra ukaże się w Europie i Ameryce Północnej w wersji 1.2, która bogata jest w dodatkowe elementy oraz mnóstwo poprawek i ulepszeń. Pełen wykaz zmian dostępny jest pod tym adresem.

W ostatnim czasie poznaliśmy również najważniejsze szczegóły i korzyści płynące z posiadania statusu Patrona (czyli specjalnego konta premium). Oprócz przyśpieszonej regeneracji punktów „pracy” odblokowuje on także możliwość posiadania własnej farmy tudzież budynku, a także ułatwia zdobywanie doświadczenia. Dokładniejsze informacje znajdziecie tu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry ArcheAge

Neverwinter

Dokładnie 14 sierpnia, wraz z dodatkiem zatytułowanym Tyranny of Dragons, do świata Neverwinter trafi zupełnie nowa klasa – Czarnoksiężnik Plagi. Postać będzie specjalizować się w zadawaniu obrażeń zarówno pojedynczym wrogom, jak i całym ich grupom. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oraz pierwszymi screenami prezentującymi nadchodzącą profesję.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Neverwinter

Warhammer 40K: Eternal Crusade

Ostatnie tygodnie obfitowały w prawdziwy wysyp informacji dotyczących najnowszej produkcji studia Behaviour Interactive, czyli Warhammer 40K: Eternal Crusade. Poznaliśmy m.in. pierwsze 19 klas, które pojawią się w finalnej wersji gry. Będą one podzielone ze względu na rasy, a ich dokładna rozpiska dostępna jest pod tym adresem.

Deweloperzy rozpoczęli ponadto sprzedaż tzw. Founder’s Packów, które obok wcześniejszego dostępu do gry oferują sporo dodatkowych bonusów jak np. rezerwacja imienia, unikatowe tytuły oraz wiele innych. W zależności od wybranego pakietu ich cena waha się pomiędzy 40 a 450 dolarami (odpowiednio ok. 120-1350 złotych). Zainteresowanych odsyłamy tu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Warhammer 40K: Eternal Crusade

TERA

8 lipca serwery amerykańskiej edycji TERA, za którą odpowiedzialna jest firma En Masse Entertainment, wzbogacą się o zawartość dodatku Wounded World. Wprowadzi on do świata gry m.in. 4 nowe instancje (Lakan’s Prison, Ghillieglade, The Abscess, Rift’s Edge), kolejne poziomy wyposażenia oraz spore zmiany w rozgrywkach PvP. Rozszerzenie w najbliższym czasie trafi także do europejskiej wersji tytułu, której wydawcą jest niemieckie Gameforge.

  1. Oficjalna strona internetowa amerykańskiej edycji gry TERA

Guild Wars 2

W świecie Tyrii oficjalnie rozpoczęto już drugi sezon tzw. Żyjącej Opowieści. Deweloperzy ze studia ArenaNet znów rozpoczynają prace nad ciągłym udoskonalaniem i rozwijaniem swojej sztandarowej produkcji. Szczegółowe informacje na temat pierwszej odsłony drugiego rozdziału historii znajdziecie pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Guild Wars 2

The Secret World

Jutro swoje drugie urodziny obchodzić będzie The Secret World. Na wszystkich fanów uniwersum przepełnionego miejskimi legendami, templariuszami i iluminatami czeka sporo atrakcji – wszystkie dostępne w grze aktywności będą przez określony czas przynosić podwójne „zyski”. Szczegółowe plany obchodów znajdziecie tu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Secret World

WildStar

W sieci pojawiło się kolejne, jak zawsze przepełnione humorem, wideo twórców WildStar. Tym razem deweloperzy postanowili przybliżyć nam zawartość najnowszego rozszerzenia zatytułowanego Strain. Podczas trwającego nieco ponad 3,5 minuty filmiku usłyszymy m.in. o nowych mapach, kostiumach, wierzchowcach, wyposażeniu domu i wielu innych nader interesujących rzeczach.

  1. Oficjalna strona internetowa gry WildStar