Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2014, 16:07

autor: Góral

TERA – dziś premiera aktualizacji Wounded World

Dziś odbędzie się premiera dużej aktualizacji gry MMORPG TERA. Wounded World zapewni fanom koreańskiej produkcji m.in. cztery nowe lochy, dodatkowe wyposażenie, usprawnienia w interfejsie użytkownika i wiele innych nowinek.

Studio Bluehole udostępni dziś kolejną aktualizację gry MMORPG TERA. Tym razem twórcy zatroszczyli się o szereg istotnych zmian i nowości, w tym cztery dodatkowe lochy - Rift’s Edge, Ghillieglade, Lakan’s Prison oraz The Abscess. Rzecz jasna to dopiero początek, gdyż do zabawy wprowadzone zostanie nowe wyposażenie, zmiany w systemie craftingu, interfejsie użytkownika, polach bitwy, znikną niektóre błędy i nie tylko. Cała zawartość aktualizacji Wounded World została dokładnie rozpisana w dzienniku zmian opublikowanym na oficjalnej stronie produkcji. Stamtąd też pobierzecie klienta TERY – gry, która od zeszłego roku dostępna jest w modelu biznesowym free-to-play. Natomiast poniżej obejrzycie ostatni zwiastun popularnego MMO.

TERA - dziś premiera aktualizacji Wounded World - ilustracja #1TERA to gra MMORPG, w której naszym zadaniem jest służenie Federacji Valkyon, stanowiącej przymierze ras żyjących na powierzchni świata, walczącej z przeróżnymi wrogami. Produkcja w pierwszych latach obecności na rynku dostępna była w modelu abonamentowym, jednak od lutego 2013 roku można w nią grać za darmo.

Za TERĘ odpowiada koreańskie studio Bluehole. Firma została założona w 2007 roku i jak na razie dorobiła się tylko tego jednego tytułu, który jest jednak stale rozwijany od momentu premiery w 2011 roku.

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.