Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2011, 14:48

Wieści ze świata (James Bond, Dungeons, Castlevania) 8/07/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Dungeons, końcu wsparcia Digital Comics Store dla PSP, nowej grze o przygodach Jamesa Bonda, a także planach studia Harmonix. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Dungeons, końcu wsparcia Digital Comics Store dla PSP, nowej grze o przygodach Jamesa Bonda, a także planach studia Harmonix. Zapraszamy do lektury.

Dungeons

Firma Kalypso Media udostępniła nowy dodatek DLC do strategii Dungeons. W skład Map Packa wchodzi pięćdziesiąt mapek, tryb rozgrywki Conquest oraz pięć tapet na pulpit. Jego cena ustalona została na poziomie 2,99 euro (ok. 12 złotych) – DLC pobierzecie z poziomu gry, lub z wszelkiego rodzaju platform dystrybucji elektronicznej.

Castlevania: Harmony of Despair

Tego lata, po roku od premiery w Xbox Live Arcade, do bazy PlayStation Network trafi Castlevania: Harmony of Despair – dobrze przyjęta odsłona kultowej serii stawiająca na rozgrywkę w trybie sześcioosobowej kooperacji. W edycji na PlayStation 3 znajdzie się dodatek DLC Beauty, Desire, Situation Dire, a także obsługa lokalnej współpracy dla czterech graczy. Cena produkcji nie jest znana – edycja na X360 kosztuje jednak 1200 punktów Microsoftu, zatem podobną sumę zapłacą zapewne użytkownicy PS3.

Harmonix

Studio Harmonix potwierdziło wczorajsze doniesienia w sprawie rejestracji tajemniczego znaku towarowego Vidrhythm. Chodzi tu oczywiście o grę, która zdaniem twórców cyklu Dance Central będzie czymś „absolutnie wyjątkowym”. Na szczegóły przyjdzie nam jednak poczekać. Aktualnie firma spędza większość czasu przy Dance Central 2.

PSP

Po 18 miesiącach firma Sony Computer Entertainment zakończyła wspieranie Digital Comics Store dla użytkowników PSP – sklepu z komiksami, dostosowanymi do wyświetlania na ekranie pierwszej przenośnej konsoli Sony. Ostatnia aktualizacja miała miejsce przedwczoraj. DCS w dalszym ciągu pozostanie dostępny, a wraz z nim około 4000 wydanych albumów. SCE pracuje nad dostosowaniem oferty do innych urządzeń Sony, w tym PS3, a być może także PlayStation Vita.

James Bond

Serwis Kotaku donosi, że firma Activision ma w planach prezentację nowej gry z Jamesem Bondem w roli głównej. Do pokazu dojdzie podczas konwentu Comic-Con w San Diego (21-24 lipca). Niewykluczone, że chodzi tu o konwersję GoldenEye na PC, X360 i PS3 – plotki na ten temat wypłynęły na szerokie wody Internetu wraz z rejestracją domen internetowych odnoszących się do nazwy GoldenEye 007 Reloaded.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Two Worlds II: Pirates of The Flying Fortress

The Sims: Średniowiecze - Piraci i Bogaci

L.A. Noire

Royal Quest

Resident Evil: The Mercenaries 3D

PlanetSide 2

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2

NBA Jam: On Fire Edition

The Secret World

Battlefield Heroes

ASTA: The War of Tears and Winds

Battle Chess

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Driver: San Francisco - samochody

Call of Juarez: The Cartel - gameplay #1

Call of Juarez: The Cartel - Kim Evans (PL)

Call of Juarez: The Cartel - Eddie Guerra (PL)

Call of Juarez: The Cartel - Ben McCall (PL)

Kung Fu Panda 2 - Kinect dla dzieci Gramy!

Gramy w Crimson Alliance Gramy!