Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka ASTA: The War of Tears and Winds (PC)

ASTA: The War of Tears and Winds PC

Project E:st: The Fantasy of Asia

Orientalna gra MMO stworzona przy użyciu silnika CryEngine 3. W produkcji wcielamy się w wojownika, maga lub łucznika i przemierzamy rozbudowany świat, aby walczyć z przeciwnikami.

RPG | jRPG

PC Windows
Okładka ASTA: The War of Tears and Winds (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21października2013

ASTA: The War of Tears and Winds to gra z gatunku cRPG zaprojektowana specjalnie do rozgrywki wieloosobowej. Gracze z całego świata, za pośrednictwem Internetu, wspólnie przeżywają przygody w orientalnym świecie. Za produkcję odpowiada koreańska firma Polygon Games, składająca się z zespołu twórców MMORPG Rohan oraz Polygon Visual Works, studia które znane jest na tamtym rynku z wysokiej jakości projektów graficznych. Produkcja znana była wcześniej jako Project E:ST: The Fantasy of Asia - pod koniec 2010 roku zmieniono tytuł na ASTA.

Podobnie jak w innych grach MMORPG, gracze tworzą swoją postać w oparciu o jedną z trzech typowych dla gatunku klas: wojownika, łucznika lub maga. Następnie rozwijają ją, ulepszają jej zdolności i zbierają wyposażenie, by stawić czoło coraz to silniejszym przeciwnikom.

Elementem wyróżniającym ASTĘ spośród innych gier tego typu jest wyjątkowa jakość grafiki, osiągnięta dzięki silnikowi CryEngine3. Połączenie ręcznie malowanych tekstur z realistycznymi efektami świetlnymi prezentuje się bardzo ciekawie. Twórcy łączą także elementy kultur wschodniej i zachodniej, czego przykładem może być zielonoskóry ork biegnący przez orientalne miasto.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

Gry podobne do ASTA: The War of Tears and Winds

Wymagania wiekowe ASTA: The War of Tears and Winds

odpowiednia dla każdego wieku