Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2015, 15:00

Wieści ze świata (Hearthstone, Forza Motorsport 6 / Fallout 4, Guitar Hero Live, Evolve, Borderlands) 5/11/2015

Dziś piszemy m.in. trybie co-op w Hearthstone, inspirowanej Falloutem 4 zawartości do Forzy Motorsport 6, planach rozwoju Guitar Hero Live oraz „ostatecznych wydaniach” gry Evolve i serii Borderlands na konsolach. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do czwartku 5.11 do godz. 19:00):

Promocja dnia (do piątku 6.11 do godz. 19:00):

  • Volume – obniżka 33% – 12,05 euro (ok. 51 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do piątku 6.11 do godz. 19:00):

Midweek Madness: gry wydawcy Versus Evil (do 6.11 do 19:00) – WWW – między innymi:

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 9.11 do godz. 19:00) – przecena 131 gier – WWW

Promocje GOG.com

Big Fall SaleWWW – więcej informacji i wybrane oferty 1. dnia tutaj

Hearthstone – nowa Karczemna Bójka oferuje tryb co-op

Wieści ze świata (Hearthstone, Forza Motorsport 6 / Fallout 4, Guitar Hero Live, Evolve, Borderlands) 5/11/2015 - ilustracja #1

Karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft została wzbogacona o tryb kooperacji – niestety, na razie tylko tymczasowo i w bardzo ograniczonym zakresie. Co-op dotyczy mianowicie wyłącznie nowej Karczemnej Bójki, w której pary graczy z odgórnie ustalonymi taliami kart muszą współpracować, by pokonać Trybomistrza Mechazoda (ang. Gearmaster Mechazod). Czyżby Blizzard Entertainemnt chciał przetestować w ten sposób nowe rozwiązanie, myśląc o wdrożeniu go w przyszłości na większą skalę?

Forza Motorsport 6 z dwoma wozami rodem z Fallout 4

W związku z nadciągającą premierą gry Fallout 4 użytkownicy konsoli Xbox One dostają nietypową zawartość ekskluzywną. Studio Turn 10 opracowało dla Forzy Motorsport 6 dwa darmowe samochody inspirowane postapokaliptyczną serią firmy Bethesda Softworks. Pierwszy z nich – 1956 Ford F100 stylizowany na pojazd służbowy firmy Vault-Tec – jest dostępny już od wczoraj dla wszystkich, natomiast drugi wóz – fikcyjny Chryslus Rocket 69 – trafi w ręce graczy dopiero w 2016 roku (w dodatku wyłącznie tych, którzy posiadają Fallout 4). Oba pojazdy możecie zobaczyć na poniższym trailerze:

Guitar Hero Live – 70 utworów więcej w GHTV do końca roku

Studio FreeStyleGames zapowiedziało, że do 200 utworów w usłudze GHTV, za pośrednictwem której uzyskujemy dostęp do muzyki w grze Guitar Hero Live, do końca bieżącego roku dołączy kolejne 70 kawałków. Znajdziemy wśród nich dzieła takich wykonawców jak System of a Down, Alice in Chains czy Judas Priest. Oprócz tego ogłoszono, że przez najbliższy weekend cały katalog GHTV dostępny jest za darmo. To hojna oferta, biorąc pod uwagę, że na co dzień za każde „wypożyczenie” wybranej piosenki trzeba zapłacić – o ile nie chcemy czekać, aż pojawi się ona na chwilę w bezpłatnym dostępie.

Borderlands Triple Pack i Evolve Ultimate Edition

Firma 2K Games zaplanowała ostatnio reedycje swoich najpopularniejszych strzelanek, wzbogacone o całą dodatkową zawartość, jaką dla nich przygotowano. Pierwsza z nich – Evolve Ultimate Edition – trafiła na rynek 3 listopada. Wydanie to, zawierające podstawowe Evolve oraz wszystkie DLC z obu przepustek sezonowych i Monster Expansion Pack, kosztuje na Zachodzie 59,99 dolarów i jest dostępne wyłącznie dla konsol PlayStation 4 i Xbox One. Druga reedycja to Borderlands Triple Pack – zestaw gier Borderlands, Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel! wraz ze wszystkimi rozszerzeniami. Zostanie on udostępniony 17 listopada za 49,99 dolarów, wyłącznie na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Przy okazji warto wspomnieć, że Evolve otrzymało niedawno Title Update 6 – dużą aktualizację, której częścią jest m.in. nowy potwór, Gorgon (cichy zabójca, który pluje kwasem, tka sieci, zastawia pułapki i zrzuca skórę, by następnie używać jej jako wybuchowej przynęty).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…oraz najnowsze filmy z gier: