Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2015, 18:55

Fallout 4 – zobacz zwiastun premierowy

Fallout 4 doczekał się oficjalnego zwiastuna premierowego. Na trailerze zaprezentowano m.in. fragmenty rozgrywki i przybliżono fabularne zawiłości tytułu.

Jest i on – zwiastun Fallouta 4 trafił właśnie do sieci. Trailer (który obejrzeć możecie powyżej) prezentuje fragmenty rozgrywki, nakreśla problematykę wątku głównego, przedstawia świat gry i sylwetki głównych bohaterów. Całość okraszona została charakterystycznym tematem przewodnim skomponowanym przez Inona Zura i uzupełniona kultowym cytatem: „War… war never changes”.

Zwiastun premierowy czwartego Fallouta jest pierwszym oficjalnym materiałem opublikowanym przez Bethesdę, producenta produkcji, po serii wycieków dotyczących gry. Jeszcze dziś rano informowaliśmy Was, że mapę postapokaliptycznego erpega da się przejść w 10 minut. Z początkiem tygodnia pojawiać zaczęły się natomiast liczne nagrania zdradzające zawartość produkcji – ich autorami byli (i wciąż są) szczęśliwcy, którzy już położyli swoje ręce na kolejnej części kultowej serii. Dzięki nim dowiedzieliśmy się również, jak Fallout 4 prezentuje się na najwyższych ustawieniach graficznych i jak rozmaite owe ustawienia są. Ujawniona umowa licencyjna tytułu zapewnia z kolei brak płatnych modyfikacji, co bez wątpienia uszczęśliwi fanów charakterystycznych dla gier Bethesdy modów, niejednokrotnie wydłużających żywotność ich produkcji o całe lata.

Pancerz wspomagany założymy ponownie w następny wtorek. - Fallout 4 – zobacz zwiastun premierowy - wiadomość - 2015-11-05
Pancerz wspomagany założymy ponownie w następny wtorek.
Fallout 4 w skrócie:
  • Premiera: 10 listopada 2015
  • Gatunek: Postapokaliptyczne RPG akcji
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XONE
  • Producent: Bethesda Game Studios
  • Wydawca: Bethesda Softworks

Premiera Fallouta 4 nastąpi już za 5 dni. Posiadacze konsol nowej generacji powinni wyposażyć się w co najmniej 28 GB wolnej przestrzeni dyskowej, pecetowcy natomiast – w dostatecznie mocny sprzęt (przez co rozumieć należy m.in. minimalnie 8 GB RAM-u) i odpowiednio szybkie łącze, bowiem pudełkowa wersja przeznaczona na blaszaki nie będzie posiadać wszystkich danych na płytach. A jeśli podczas przedpremierowej zawieruchy odczuliście, że coś Was ominęło, możecie przeczytać nasze falloutowe kompendium wiedzy, w którym znajdziecie wszelkie dotyczące czwartego Fallouta informacje.