Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2015, 11:12

Fallout 4 na PC - screeny z menu pokazują bogate opcje graficzne

W sieci pojawiły się screeny z menu startowego pecetowej wersji gry Fallout 4, które pozwalają zobaczyć, jakie opcje graficzne będą mogli konfigurować gracze.

Gra trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu. - Fallout 4 na PC - screeny z menu pokazują bogate opcje graficzne - wiadomość - 2015-11-04
Gra trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu.

Od premiery Fallout 4 dzieli nas już raptem sześć dni, więc nikogo nie powinno dziwić, że do sieci trafia ostatnio sporo materiałów graficznych z ukończonej wersji gry. Wczoraj pisaliśmy o pokaźnym zestawie screenów prezentujących maksymalne ustawienia wydania pecetowego, a dzisiaj możemy poinformować o pojawieniu się obrazków pokazujących z jakich opcji konfiguracji grafiki będą mogli skorzystać gracze komputerowi.

Ze screenów można wywnioskować, że fani grzebania w ustawieniach nie będą mieli wielu powodów do narzekania. Gra pozwoli na własnoręczne dobieranie jakości m.in. tekstur, wygładzania krawędzi, cieni oraz licznych efektów wizualnych.

Przypomnijmy, że Fallout 4 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera odbędzie się 10 listopada i gra zaoferuje polskie napisy na wszystkich platformach sprzętowych. Nie zabraknie także opcji zabawy w wersję anglojęzyczną.

Fallout 4 ma imponować rozmiarami. Studio Bethesda chwali się, że jeden z deweloperów spędził w grze czterysta godzin, a i tak nie zobaczył wszystkiego, co ta produkcja ma do zaoferowania. Warto dodać, że po ukończeniu kampanii będziemy mogli kontynuować rozgrywkę i zająć się pominiętymi wcześniej zadaniami.

Kilku poprzednim RPG-om studia Bethesda żywot znacząco wydłużyły mody, więc nic dziwnego, że również Fallout 4 będzie wspierał ich tworzenie. Służące do tego narzędzia ukażą się jednak dopiero jakiś czas po premierze gry. Co jednak ciekawe, opracowane za ich pomocą projekty będą mogły być udostępniane także graczom konsolowym. Ponadto wszystkie modyfikacje będą darmowe. Nie jest to większym zaskoczeniem, gdyż zespół na początku roku próbował zarabiać na modach do The Elder Scrolls V: Skyrim, ale porzucił te plany w odpowiedzi na bardzo negatywną reakcję fanów.

  1. Fallout 4 – oficjalna strona gry
  2. 8 rzeczy, które Fallout 4 zrobi lepiej od Fallouta 3 (zapowiedź)