Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2015, 08:30

autor: Luc

Screeny z Fallout 4 w wersji PC na maksymalnych ustawieniach

Od kilkudziesięciu godzin cała społeczność graczy żyje wyciekającymi informacjami o grze Fallout 4. Do listy nieoficjalnie opublikowanych materiałów dołączyły właśnie kolejne - zrzuty ekranu z wersji PC.

Fallout 4 odkrywa przed nami coraz więcej swoich tajemnic. - Screeny z Fallout 4 w wersji PC na maksymalnych ustawieniach - wiadomość - 2015-11-03
Fallout 4 odkrywa przed nami coraz więcej swoich tajemnic.

Im bliżej do wyczekiwanej premiery Fallout 4, tym więcej wyciekających do internetu materiałów. Choć studio Bethesda dość niechętnie dzieli się szczegółami na temat wyglądu gry, to czego nie możemy ujrzeć oficjalnie, zobaczymy dzięki osobom, które zdobyły grę wcześniej. Wczoraj informowaliśmy Was o pojawieniu się 20-minutowego zapisu rozgrywki z wersji konsolowej, która budziła pośród graczy mieszane odczucia, a dziś na forum NeoGAF jeden z użytkowników podzielił się zrzutami ekranu z wersji PC wykonanymi na ustawieniach Ultra. Dokładnej specyfikacji komputera, na którym grę uruchomiono, nie znamy, ale użytkownik RoboPlato wspomniał o procesorze Intel Core i7 oraz karcie grafiki NVIDIA GeForce GTX 970.

Opublikowano łącznie trzynaście obrazków – wybrane możecie obejrzeć poniżej, zaś pełen album znajdziecie w tym miejscu. Jeżeli nie chcecie psuć sobie niespodzianki odkrywania wszystkiego, co gra ma do zaoferowania, odradzamy ich przeglądanie!

Screeny z Fallout 4 w wersji PC na maksymalnych ustawieniach - ilustracja #2
Screeny z Fallout 4 w wersji PC na maksymalnych ustawieniach - ilustracja #3
Screeny z Fallout 4 w wersji PC na maksymalnych ustawieniach - ilustracja #4
Screeny z Fallout 4 w wersji PC na maksymalnych ustawieniach - ilustracja #5
Screeny z Fallout 4 w wersji PC na maksymalnych ustawieniach - ilustracja #6

Fallout 4 zadebiutuje 10 listopada 2015 roku. Wyczekiwana kontynuacja jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier RPG pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.