Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2010, 12:57

Wieści ze świata (F1 2010, Rock Band 3, Quake Live) 27/10/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Elemental: War of Magic, premierach gier w Stanach Zjednoczonych, końcu prac nad pierwszą łatką do F1 2010, a także darmowym dodatku dla subskrybentów Quake Live. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości Elemental: War of Magic, premierach gier w Stanach Zjednoczonych, końcu prac nad pierwszą łatką do F1 2010, a także darmowym dodatku dla subskrybentów Quake Live. Zapraszamy do lektury.

Elemental: War of Magic

Firma Stardock poinformowała, że gracze, którzy zakupili lub zakupią strategię Elemental: War of Magic przed 31 października (na Impulsie kosztuje ona 141 złotych), otrzymają pierwsze dwa rozszerzenia do gry za darmo. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że zapowiadane od pewnego czasu beta-testy łatki 1.1 rozpoczną się na początku listopada.

Premiery gier

Dziś na rynku amerykańskim premierę ma wyjątkowo duża liczba gier. Postanowiliśmy zebrać najważniejsze z nich i opublikować w „Wieściach ze świata” w formie listy. W Europie każda z poniższych produkcji zadebiutuje w najbliższy piątek.

Wieści ze świata (F1 2010, Rock Band 3, Quake Live) 27/10/10 - ilustracja #1

Rock Band 3

Spider-Man: Shattered Dimensions

Posiadacze Spider-Man: Shattered Dimensions w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3 otrzymali możliwość zaopatrzenia się w nowy dodatek do najnowszych przygód Człowieka Pająka. Cosmic DLC, w skład którego wchodzi nowy kostium (w czterech wersjach dla każdego uniwersum występującego w grze) oraz atak specjalny, kosztuje 240 punktów MS (Xbox Live) lub 2,99 dolarów.

F1 2010

Firma Codemasters poinformowała o ukończeniu wewnętrznych testów pierwszej łatki do gry F1 2010 (PC, X360, PS3). Patch jest już zatem gotowy do publikacji i czeka tylko na zielone światło ze strony Microsoftu oraz Sony. Powinno to nastąpić dosłownie na dniach. Listę zmian, które wprowadzi aktualizacja znajdziecie w jednej z naszych poprzednich wiadomości.

Wieści ze świata (F1 2010, Rock Band 3, Quake Live) 27/10/10 - ilustracja #2

Kingdom Under Fire II

Restrykcyjna polityka Microsoftu związana z funkcjonowaniem usługi Xbox Live już kilkukrotnie zablokowała możliwość wydania na Xboksie 360 gry z gatunku MMO (na myśl przychodzi przypadek Champions Online oraz Final Fantasy XIV). Kolejną ofiarą jest pozycja o tytule Kingdom Under Fire II autorstwa firm Phantagram oraz Blueside, której premiera w wersji na X360 została właśnie opóźniona. Dojdzie do niej najprędzej latem 2011 roku (na rynku pojawi się też edycja pecetowa).

Kinect

Don Mattrick, szef Microsoftu ds. rozrywki interaktywnej, poinformował na łamach New York Timesa, że producent konsoli Xbox 360 będzie zarabiać na każdym sprzedanym egzemplarzu kontrolera Kinect (z ceną na poziomie 650 złotych). Tylko w ten sposób uda się zapewne odzyskać blisko miliard dolarów wyłożony na reklamę i marketing, a także proces produkcji urządzenia. Przypominamy, że jego premiera odbędzie się na początku przyszłego miesiąca.

Quake Live

Osoby opłacające subskrypcję gry Quake Live (1,99 lub 3,99 dolary miesięcznie) – przeglądarkowej wersji popularnej sieciowej strzelaniny Quake III Arena – otrzymały dostęp do darmowego dodatku składającego się z czterech nowych aren. Ich szczegółowy opis znajdziecie na łamach oficjalnego serwisu internetowego Quake Live.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Ilomilo

Tony Hawk: SHRED X360

Tony Hawk: SHRED PS3

Shaun White Skateboarding

Emergency 2012

God of War: Duch Sparty

The Sims 3: Po Zmroku

Scooby-Doo! and the Spooky Swamp

Amnesia: Mroczny Obłęd

FarmVille

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Back to the Future - Z dziennika dewelopera #1 – wersja PL

Back to the Future - Z dziennika dewelopera #2 – wersja PL

Rajd Polski - gameplay

Star Wars: The Force Unleashed II – Moc silna? Gramy!

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Epic Mickey - gameplay

Halo: Reach - Noble Map Pack

Undead Nightmare - nowe oblicze Red Dead Redemption Gramy!

gry