Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS3WiiX360
Okładka Shaun White Skateboarding (PC)
OkładkaShaun White Skateboarding (PC)

Shaun White Skateboarding

Shaun White Skateboarding to sygnowana nazwiskiem mistrza olimpijskiego z Vancouver gra sportowa wyprodukowana i wydana przez koncern Ubisoft. Miejscem akcji jest tonące w szarościach miasto, które ożywić mogą jedynie wyczyny skateboardzistów.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shaun White Skateboarding Premiera

26paź2010

X360 PS3 Wii

28paź2010

PC

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Wydawnictwo Bauer Strona oficjalna

Kolejna pozycja, do udziału w której firma Ubisoft zaprosiła znanego sportowca, Shauna White’a. Tym razem jednak porzucamy śnieżne szczyty i przenosimy się w nieco bardziej znajome okolice, ćwicząc jazdę na deskorolce.

Autorzy przygotowali sporej wielkości teren, który na początku rozgrywki przypomina zrujnowane miasto, mało przyjazne dla fanów deskorolki. Zadaniem gracza jest wykonywanie wyszukanych trików, realizacja różnych wyzwań i docieranie do trudno dostępnych lokacji, dzięki czemu zmienia się całe miasto. Przeobraża się ono w prawdziwe centrum sketeboardingu. Otwierają się przejścia prowadzące do nowych obszarów, które umożliwiają wykonywanie nowych ewolucji. Jednocześnie grający nagradzani są dostępem do ubrań, deskorolek oraz wielu innych nagród umilających dalszą rozgrywkę.

Saun White Skateboarding pozwala na wykonanie ponad osiemdziesięciu skaterskich trików, które dzięki zastosowaniu animacji motion capture prezentują się bardzo naturalnie i jednocześnie są niezwykle widowiskowe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 348 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8 / 10 na podstawie 84 głosów czytelników.

Shaun White Skateboarding cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Shaun White Skateboarding

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Shaun White Skateboarding Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.6 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
X360
PS3
Wii
PC