Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCX360PS3Wii
Okładka Shaun White Skateboarding (PC)

Shaun White Skateboarding

Shaun White Skateboarding to sygnowana nazwiskiem mistrza olimpijskiego z Vancouver gra sportowa wyprodukowana i wydana przez koncern Ubisoft. Miejscem akcji jest tonące w szarościach miasto, które ożywić mogą jedynie wyczyny skateboardzistów.

Sportowe

Okładka Shaun White Skateboarding (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Wydawnictwo Bauer

Strona oficjalna

data premiery gry:

26paź2010

X360 PS3 Wii

28paź2010

PC

Kolejna pozycja, do udziału w której firma Ubisoft zaprosiła znanego sportowca, Shauna White’a. Tym razem jednak porzucamy śnieżne szczyty i przenosimy się w nieco bardziej znajome okolice, ćwicząc jazdę na deskorolce.

Autorzy przygotowali sporej wielkości teren, który na początku rozgrywki przypomina zrujnowane miasto, mało przyjazne dla fanów deskorolki. Zadaniem gracza jest wykonywanie wyszukanych trików, realizacja różnych wyzwań i docieranie do trudno dostępnych lokacji, dzięki czemu zmienia się całe miasto. Przeobraża się ono w prawdziwe centrum sketeboardingu. Otwierają się przejścia prowadzące do nowych obszarów, które umożliwiają wykonywanie nowych ewolucji. Jednocześnie grający nagradzani są dostępem do ubrań, deskorolek oraz wielu innych nagród umilających dalszą rozgrywkę.

Saun White Skateboarding pozwala na wykonanie ponad osiemdziesięciu skaterskich trików, które dzięki zastosowaniu animacji motion capture prezentują się bardzo naturalnie i jednocześnie są niezwykle widowiskowe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 339 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8 / 10 na podstawie 84 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Shaun White Skateboarding

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Shaun White Skateboarding

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium IV 2.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Shaun White Skateboarding - recenzja gry
Shaun White Skateboarding - recenzja gry

Recenzja 9 listopada 2010, 10:11

Niezły poziom prezentuje oprawa wizualna – kolorowa, żywa grafika wpisuje się w tematykę gry traktującej skateboarding trochę mniej poważnie, choć fani Tony’ego Hawka poczują się zawiedzeni takim obrotem sprawy. Próżno doszukiwać się tu wodotrysków graficznych i szczegółowości zarówno modeli, jak i przestrzeni miasta – to po prostu porządna, rzemieślnicza robota. Miasto, po którym się poruszamy, nie jest może zbyt zróżnicowane, ale to na tyle spory teren, że pokonanie jednej z czterech dzielnic wzdłuż i wszerz zajmuje sporo czasu. W razie problemów z dotarciem do celu warto skorzystać z kolejki miejskiej, która w trymiga dowozi nas pod wskazany adres. W charakter całości dobrze wpisuje się wpadający w ucho soundtrack – rockowe rytmy i uliczne brzmienia skutecznie umilają jazdę po New Harmony.

X360
PS3
Wii
PC