Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Emergency 2012 (PC)
OkładkaEmergency 2012 (PC)

Emergency 2012 PC

Następna część strategicznej gry taktycznej o tematyce katastroficznej, wyprodukowana przez studio Quadriga Games. Ponownie wcielamy się w szefa służb ratowniczych, mających uporządkować miejsce każdego wypadku, a w pierwszej kolejności pomóc poszkodowanym.

Strategiczne | RTS | katastroficzne | ratownictwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Emergency 2012 Premiera PC

29października2010

pudełko PL

20lipca2011

producent: Quadriga Games wydawca: Deep Silver / Plaion wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Emergency 2012 to kolejny już tytuł wchodzący w skład znanej serii strategicznej, w której naszym głównym zadaniem jest ratowanie innych ludzi. Tym razem mamy do czynienia z dużo większymi i poważniejszymi problemami niż dotychczas. Zgodnie z tytułem, przenosimy się do 2012 roku, kiedy to według różnych przepowiedni ma nastąpić koniec świata. W różnych częściach globu mają miejsce katastrofy naturalne, z którymi musimy sobie poradzić. Naszym głównym przeciwnikiem są rozmaite żywioły. Trzęsienia ziemi, powodzie czy huragany to tylko niektóre z niebezpieczeństw, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć, a wszystko to przy nieustannie upływającym czasie.

Rozgrywka nie zmieniła się bardzo od poprzednich części, dalej zawiera więc sporo elementów klasycznego RTS-a, choć tym razem wszystko dzieje się na większą skalę. Musimy kontrolować wiele różnych aspektów akcji ratowniczych. Do dyspozycji oddano nam kilka różnych typów służb, takich jak policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe, a także całą gamę sprzętu ciężkiego, w tym samochodów ciężarowych i dźwigów.

Oprócz trybu kariery liczącego sobie 12 różnorodnych misji i szeregu wyzwań dla jednego gracza przygotowano także tryby wieloosobowe. Całości dopełnia ładna, trójwymiarowa oprawa graficzna, która zyskuje dzięki zaimplementowanemu cyklowi dnia i nocy, zmieniającym się warunkom pogodowym oraz zupełnie nowym efektom specjalnym, powstającym w wyniku poszczególnych katastrof.

Ostatnia modyfikacja 12 lipca 2011

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 394 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 84 głosów czytelników.

Emergency 2012 cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Emergency 2012

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Emergency 2012 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentrium 4 2.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7