Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWiiNDSPS2PC
Okładka Scooby-Doo! and the Spooky Swamp (Wii)
OkładkaScooby-Doo! and the Spooky Swamp (Wii)

Scooby-Doo! and the Spooky Swamp

Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno

Przygodowa gra akcji, w której Scooby-Doo i jego przyjaciele wybierają się na mokradła na spotkanie z pewną tajemniczą dziewczyną. W trakcie gry rozwiązujemy zagadki, odnajdujemy ślady i walczymy z przeciwnikami.

Przygodowe | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Scooby-Doo! and the Spooky Swamp Premiera

14wrz2010

PS2 NDS Wii

30lis2012

PC

Gry podobne do Scooby-Doo! and the Spooky Swamp

Epic Mickey

Ben 10: Protector of Earth

Ben 10: Alien Force - Vilgax Attacks

Scooby-Doo! and the Spooky Swamp to kolejna odsłona zwariowanych przygód charakterystycznego psa i jego kompanów. Produkcja została przygotowana przez australijskie studio Torus Games, które znamy z takich gier jak Monster Jam i kilku innych tytułów na licencji (Shrek, Spider-Man: The Battle for New York). Deweloper odpowiada również za jedną z poprzednich odsłon Scooby’ego - Scooby-Doo! First Frights.

W nowej przygodzie Scooby-Doo i jego odwieczni towarzysze (Shaggy, Daphne, Velma i Fred) wyruszają na niezwykle mroczne bagna aby odkryć tajemnicę pewnej dziewczyny. Rozwikłanie zagadki wymaga zwiedzenia kilku różnych lokacji – od miasteczka duchów aż po alpejską wioskę przykrytą śniegiem. W grze możemy wcielić się w każdą z postaci z Tajemniczej Spółki, czyli organizacji, której maskotką jest Scooby-Doo.

Spooky Swamp to gra akcji z dwuuosobowym trybem kooperacji, który pozwala dołączyć do zabawy drugiej osobie w dowolnym momencie. Przemierzając lokacje i rozwiązując zadania możemy odblokować zabawne kostiumy i kolekcjonować przysmaki Scooby’ego. Bohaterowie mogą wykorzystać wiele różnych gadżetów i narzędzi, ułatwiających odkrycie wszystkich sekretów. Przygoda obfituje również w walki z wieloma nowymi przeciwnikami.

Ostatnia modyfikacja 4 października 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 179 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Scooby-Doo! and the Spooky Swamp

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy.
PS2
Wii
NDS
PC