Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2011, 14:05

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Brink, Fable III) 2/06/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Duke Nukem Forever, screenie z grywalnej wersji MGS 3D: Snake Eater, serwisie ze statystykami z gry Brink, a także demie Fable III. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Duke Nukem Forever, screenie z grywalnej wersji MGS 3D: Snake Eater, serwisie ze statystykami z gry Brink, a także demie Fable III. Zapraszamy do lektury.

VVVVVV

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została doskonała gra niezależna VVVVVV. Produkcję autorstwa Terry’ego Cavanagha możecie aktualnie nabyć za kwotę 2,49 euro, czyli ok. 10 złotych (o 50% niższą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Duke Nukem Forever

Jon St. John, znany szerzej jako „głos Księcia”, po raz kolejny ujawnia szczegóły na temat Duke Nukem Forever (premiera 10 czerwca na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3). Tym razem dotyczą one potencjalnych dodatków DLC. Mianowicie aktor uczestniczył niedawno w kolejnych sesjach nagraniowych do gry, o czym nie omieszkał poinformować w wywiadzie dla serwisu VoicetheDream. Jednocześnie zauważył, że choć podstawowa gra jest już ukończona, to zespół deweloperski Gearbox Software nie próżnuje. Podobno pracuje aktualnie nad dodatkową zawartością do przygód Duke’a.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Brink, Fable III) 2/06/11 - ilustracja #1

Ghostbusters: Sanctum of Slime

Na Steamie zadebiutowało rozszerzenie Challenge Pack do pecetowej wersji zręcznościówki Ghostbusters: Sanctum of Slime. W jego skład wchodzą dwa nowe tryby rozgrywki, pozwalające brać udział w specjalnych wyzwaniach (Lonely Hero oraz Arcade Mode). Dodatek kosztuje 1,49 euro.

Metal Gear Solid 3D: Snake Eater

Hideo Kojima zaprezentował na Twitterze zdjęcie pokazujące grywalną wersję Metal Gear Solid 3D: Snake Eater – konwersję kultowych przygód Big Bossa z PlayStation 2 na Nintendo 3DS. Na górnym ekranie widać akcję, podczas gdy na dolnym prezentowane są statystyki, mapka i inwentarz. Grę zobaczą w ruchu uczestnicy przyszłotygodniowych targów E3.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Brink, Fable III) 2/06/11 - ilustracja #2

PlayStation Vita

Serwis Eurogamer przedstawił kolejne informacje odnoszące się do oficjalnej nazwy konsoli przenośnej NGP. Na wybór określenia PlayStation Vita wskazują wpisy w kodzie amerykańskiej strony PlayStation.com. Widać tam również nieistniejące jeszcze odnośniki do działów z grami i specyfikacją platformy sprzętowej.

Brink

Firma Bethesda poinformowała o uruchomieniu specjalnego serwisu ze statystykami z gry akcji Brink, autorstwa studia Splash Damage. Znajdziecie tam podsumowania meczów, dane na temat poszczególnych mapek, a także osiągnięcia graczy (śledzone są tylko spotkania typu Freeplay Matches). W niedalekiej przyszłości dojdzie możliwość organizowania i śledzenia turniejów, a także funkcja zarządzania klanami. Aktualnie z dobrodziejstw strony mogą korzystać użytkownicy PlayStation 3 i Xboksa 360. Posiadacze pecetowego Brinka dołączą do nich wkrótce.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Brink, Fable III) 2/06/11 - ilustracja #3

Ninja Gaiden 3

Serwis internetowy Famitsu opublikował kilka krwawych zrzutów ekranowych z gry Ninja Gaiden 3. Prezentują one produkcję ukończoną w zaledwie 30%. Zostanie ona wydana na Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2012 roku.

Fable III

Major Nelson poinformował, że do oferty Xbox Live trafiła wersja demonstracyjna Fable III. Dzięki niej grę mogą sprawdzić osoby, które rozważały jej zakup przez ostatnich osiem miesięcy, jakie minęły od oficjalnej premiery na rynku europejskim.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Disney Universe

TERA

Bastion

Might & Magic: Heroes VI

Bodycount

Ghostbusters: Sanctum of Slime

Aliens: Colonial Marines

The Mummy Online

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

StarHawk - Multiplayer

Inversion - trailer #2

Age of Empires Online - trailer #1

The Mummy Online - trailer #1

Revenge of the Titans - trailer #1

Might & Magic: Heroes VI - beta trailer

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - E3 2011

L.A. Noire - Rockstar Pass Video

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 - trailer #2

Aliens: Colonial Marines - trailer #1

Deus Ex: Bunt Ludzkości - E3 2011

White Knight Chronicles: Origins - trailer #1

SkyDrift - trailer #1

Shinobi - trailer #1

Dungeon Siege III - postacie (PL)

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej