Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2011, 14:14

autor: Jiker

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, Saints Row: The Third, Dota 2) 22/08/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Kinect Sports, animacji w Doom 4, zwycięzcach turnieju w Dotę 2 na gamescomie, a także zawartości dodatku Move Pack do LittleBigPlanet 2. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Kinect Sports, animacji w Doom 4, zwycięzcach turnieju w Dotę 2 na gamescomie, a także zawartości dodatku Move Pack do LittleBigPlanet 2. Zapraszamy do lektury.

Jamestown

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Jamestown. Produkcję autorstwa studia Final Form Games możecie aktualnie nabyć za kwotę 3,99 euro, czyli ok. 16 złotych (o 50% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Saints Row 3

Gra akcji Saints Row: The Third (PC, X360, PS3) zadebiutuje w listopadzie tego roku. Australijski sklep EB Games donosi, że będzie oferowana m.in. w specjalnej edycji Smooth Criminal. W jej skład wejdą okulary przeciwsłoneczne, tacka do lodu (formująca kostki w kształcie nabojów), srebrne spinki do mankietów, a także ścieżka dźwiękowa. Osoby, które zamówią ją przedpremierowo otrzymają również zestaw DLC.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, Saints Row: The Third, Dota 2) 22/08/11 - ilustracja #1

Might & Magic

Z informacji ujawnionych na profilu producenta pracującego w studiu Ubisoft Shanghai wynika, że francuski koncern miał w planach wyprodukowanie specjalnej odsłony serii Might & Magic. Miała ona należeć do gatunku RPG i zostać utrzymana w stylu Obliviona. Niestety, gra pierwotnie planowana jako RTS, została ostatecznie skasowana.

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Zamawiając przedpremierowo grę Deus Ex: Human Revolution na Steamie (w cenie aż 44,95 euro, czyli około 180 złotych), otworzycie sobie dostęp do szeregu specjalnych przedmiotów przeznaczonych do sieciowej strzelanki Team Fortress 2. Sa one inspirowane najnowszą produkcją studia Eidos Montreal. Znajdziecie wśród nich m.in. cztery nowe rodzaje broni.

Kinect Sports: Season Two

Kinect Sports: Season Two na Xboksa 360 i Kinecta zadebiutuje na rynku pod koniec października. Nowy zestaw sportówek od studia Rare to kontynuacja jednego z najlepiej sprzedających się tytułów na nowy kontroler Microsoft. „Jedynka” została zakupiona przez trzy miliony osób.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, Saints Row: The Third, Dota 2) 22/08/11 - ilustracja #2

LittleBigPlanet 2

Poznaliśmy zawartość dodatku DLC Move Pack do platformówki LittleBigPlanet 2. Oprócz wsparcia dla kontrolera PlayStation Move, zaoferuje m.in. nową kampanie single player (pięć obszernych poziomów), a także siedem lokacji z mini-grami, nowe tło oraz sześć kostiumów. Nie zabraknie również dodatkowych Trofeów (w liczbie jedenastu). Premiera Move Pack odbędzie się 14 września. Cena nie jest jeszcze znana.

Dota 2

Poznaliśmy zwycięzców gamescomowego turnieju w Dota 2. Bezkonkurencyjni okazali się gracze z drużyny Na’Vi, którzy dzięki sukcesowi wzbogacili się o milion dolarów. Na drugim miejscu i z 250 tysiącami dolarów w kieszeni turniej zakończyli ludzie z EHOME.

Doom 4

John Carmack oznajmił w rozmowie z redakcją serwisu Gamasutra, że tryb single player w Doom 4 będzie działać w 30 klatkach na sekundę, by gracza, bez spadków animacji, mogło atakować dwa razy więcej przeciwników. Z kolei opcja multiplayer ma funkcjonować w 60 klatkach na sekundę. Więcej szczegółów znajdziecie we wspomnianym wywiadzie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Dragon Commander

World of Planes

Singularity

TERA

Tribes: Ascend

The Black Eyed Peas Experience

Skylanders: Spyro's Adventure

NBA 2K12

GoldenEye 007: Reloaded

Ben 10: Galactic Racing

ASTA: The War of Tears and Winds

DUST 514

World of Subways 3: London Underground

Resistance: Burning Skies (PS Vita)

Crusader Kings II

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gears of War 3 - gamescom 2011

Path of Exile - The Templar

Path of Exile - The Duelist

War Wings: Hell Catz - trailer #1

Street Fighter III: Third Strike Online Edition - E3 2011

Hustle Kings (PS Vita) - gamescom 2011

The Penguins of Madagascar: Dr. Blowhole Returns - Again! - trailer #1

World of Subways 3: London Underground - trailer #1

Little Deviants (PS Vita) - E3 2011

Grand Slam Tennis 2 - teaser

GoldenEye 007: Reloaded - trailer #1

Frozen Synapse - multiplayer

Frozen Synapse - zwiastun na premierę

Little Deviants (PS Vita) - E3 2011 gameplay

Dragon Quest Monsters: Joker 2 - E3 2011