Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiX360PS33DSPSVNDS
Okładka Ben 10: Galactic Racing (PS3)
OkładkaBen 10: Galactic Racing (PS3)

Ben 10: Galactic Racing

Szybkie wyścigi zręcznościowe osadzone w uniwersum znanego serialu animowanego Ben 10. Do dyspozycji graczy oddano 15 różnych bohaterów i kilka pojazdów. Podczas samej gry można korzystać z rozmaitych ulepszeń i bonusów oraz wykonywać skomplikowane ewolucje.

Wyścigi | samochodowe | seriale animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ben 10: Galactic Racing Premiera

18paź2011

X360 PS3 Wii NDS

25paź2011

3DS

15lut2012

PSV

Gry podobne do Ben 10: Galactic Racing

ModNation Racers

Sonic & Sega All-Stars Racing

Pressure

Ben 10: Galactic Racing to zręcznościowa gra wyścigowa osadzona w uniwersum telewizyjnego serialu animowanego emitowanego przez stację Cartoon Network. Szósta odsłona, podobnie jak poprzednie, wydana została przez D3Publisher a wyprodukowana przez Monkey Bar Games.

Na początku rozgrywki gracz może wybrać jednego spośród 15 dostępnych w grze bohaterów. Poza Benjaminem "Benem" Kirby Tennysonem można się także wcielić w wiele popularnych postaci, w tym między innymi: Inferno, Diamentogłowego (tylko w wersji na konsolę Nintendo DS), Gniew, Fasttrack, Wielki Ziąb, Kevina Ethana Levina i Vilgaxa. W trakcie poszczególnych wyścigów każdy z bohaterów może zbierać specjalne power-upy umożliwiające skorzystanie z przyśpieszenia i zdolności specjalnych, co pozwala na zdobycie znaczącej przewagi nad przeciwnikami.

Wyścigi w Ben 10: Galactic Racing odbywają się na 25 torach rozmieszczonych na 5 zróżnicowanych planetach. Podczas pokonywania tras uczestnicy wyścigów mogą wykonywać skomplikowane ewolucje powietrzne i drifty, które dodatkowo pozwalają im naładować specjalne defensywne i ofensywne moce. Poza zróżnicowanym wachlarzem postaci gracz może także wybierać spośród 30 różnych gokartów.

Wśród trybów dla pojedynczego gracza, poza zwykłym wyścigiem znalazły się także: Grand Prix Circuit, Time Trials, i Short Circuit. W Ben 10: Galactic Racing nie zabrakło także rozgrywki multiplayer. W tej ostatniej gracz będzie mógł między innymi zagrać z żywym przeciwnikiem na podzielnym ekranie (Wii, Xbox 360 i PS3), zmierzyć się w systemie Ad-Hoc (PS Vita, Nintendo DS i 3DS) oraz zakosztować trybu Arena Showdowns. Dodatkowo dla spragnionych wyzwań twórcy przewidzieli zestaw trofeów i achivementów do odblokowania.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Ben 10: Galactic Racing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Ben 10: Galactic Racing Wymagania sprzętowe

PlayStation Vita

PlayStation Vita

  • Wykorzystuje:
  • Sony Entertainment Network
X360
PS3
Wii
NDS
3DS
PSV