Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360
Okładka Kinect Sports: Season Two (X360)
OkładkaKinect Sports: Season Two (X360)

Kinect Sports: Sezon 2 X360

Kinect Sports: Season Two

Kontynuacja jednego z pierwszych tytułów dedykowanych kontrolerowi Kinect. Również w tym przypadku mamy do czynienia z zestawem gier sportowych. Dostępnych jest wiele różnorodnych dyscyplin, w tym m.in. tenis, golf, futbol amerykański, baseball, rzutki oraz jazda na nartach.

Sportowe | Kinect | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kinect Sports: Sezon 2 Premiera X360

25października2011

pudełko PL

28października2011

producent: Rare wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca PL: Microsoft sp. z o.o. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Kinect Sports: Sezon 2

Kinect: Disneyland Adventures

Kinect Sports

Kinect Adventures

Kinect Sports: Season Two to kontynuacja jednego z pierwszych tytułów dedykowanych kontrolerowi Kinect. Jest to zestaw gier sportowych angażujących do zabawy całe ciało człowieka. Gra sprawdza się świetnie na domowych imprezach, gdyż do rozgrywki może przystąpić nawet osoba nie mająca wcześniej do czynienia z elektroniczną rozrywką. Produkt został stworzony przez studio Rare we współpracy z Big Park Games.

Tym razem oddano nam do dyspozycji takie dyscypliny jak tenis, golf, futbol amerykański, baseball, rzutki oraz jazdę na nartach. Wszystkie konkurencje opierają się na doskonale znanych zasadach, a wzięcie w nich udziału jest bardzo łatwe dzięki precyzyjnemu i intuicyjnemu sterowaniu własnym ciałem. W każdym przypadku mamy też do czynienia z serią wyzwań. Dodatkowo, trzy poziomy trudności do wyboru pozwalają dostosować rozgrywkę do własnych umiejętności. Do rywalizacji możemy przystąpić w pełnym wymiarze, jak i korzystając z opcji Quick Play, gdzie nie musimy martwić się o modyfikowanie jakichkolwiek ustawień.

Możliwości sterowania znane z pierwowzoru zostały rozbudowane o opcję komunikacji głosowej, która jeszcze bardziej pomaga wczuć się w rolę uczestnika danego wydarzenia sportowego. Przez całą karierę towarzyszą nam fani, a ich ilość uzależniona jest od naszych dokonań. W każdej chwili możemy porównywać swoje osiągnięcia ze znajomymi, wrzucać zdjęcia i filmy z gry na dedykowany portal, a na Facebooku informować innych o sukcesach.

Produkcja robi bardzo dobre wrażenie dzięki ładnej, kolorowej oprawie graficznej. Została ona utrzymana w stylu poprzedniej części, a więc na arenach zmagań widzimy znowu nasze awatary. Dzięki temu lepiej identyfikujemy się ze swoją postacią także w trybie wieloosobowym pozwalającym zmierzyć się w danej chwili z innym graczem lub rzucić mu wyzwanie w przyszłości.

Ostatnia modyfikacja 7 czerwca 2011

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 213 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.6 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Kinect Sports: Sezon 2 cena w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Kinect Sports: Sezon 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.