Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2012, 13:35

autor: Sarge

Wieści ze świata (Tony Hawk’s Pro Skater HD, Torchlight II) 19/9/12

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży serii Kinect Sports, premierze pecetowej wersji Tony Hawk's Pro Skater HD, ścieżce dźwiękowej z gry Torchlight II, a także dodatku DLC do Forza Horizon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues. Dzieło studia Traveller’s Tales możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 9,49 euro (ok. 39 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Kinect Sports

Firma Microsoft ogłosiła, że dwie części serii Kinect Sports do kwietnia bieżącego roku sprzedały się łącznie w liczbie ponad 6 milionów egzemplarzy. Tym samym jest to najsilniejsza marka wspierająca kontroler Kinect. Niestety, nie ujawniono dokładnych wyników sprzedaży każdej z wydanych odsłon.

Tony Hawk’s Pro Skater HD

Wczoraj w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam zadebiutowała gra Tony Hawk’s Pro Skater HD. Dzieło studia Robomodo do 1 października można zakupić z 10% zniżką za 10,79 euro (ok. 44 złotych), po czym cena zostanie ustalona na poziomie 11,99 euro (ok. 49 złotych). Do tej pory tytuł był dostępny jedynie na Xbox Live oraz PlayStation Network.

Wieści ze świata (Tony Hawk’s Pro Skater HD, Torchlight II) 19/9/12 - ilustracja #1
W Tony Hawk's Pro Skater HD można teraz zagrać także na PC

Torchlight II

Studio Runic Games zupełnie za darmo udostępniło ścieżkę dźwiękową gry Torchlight II, która jutro ma swoją oficjalną premierę na świecie. 28 utworów muzycznych, trwających łącznie 74 minuty, zostało skomponowanych przez Matta Uelmena, który w przeszłości odpowiadał za oprawę dźwiękową Diablo. Soundtrack ściągnięcie bezpłatnie z oficjalnej strony internetowej.

Spellforce / Magicka

W promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia na platformie Steam znalazła się seria Spellforce oraz gra Magicka. Cykl Spellforce możecie nabyć 66% taniej, podczas gdy Magicka kosztuje 2,49 euro (ok. 10 zł). Oferta zakończy się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00.

Forza Horizon

Firma Microsoft zapowiedziała grudniowy dodatek DLC do nadchodzącej gry wyścigowej Forza Horizon. Nie znamy żadnych szczegółów na jego temat – wiadomo tylko, że nie będzie to kolejna paczka dodatkowych samochodów, które nadal będą wypuszczane równolegle z bardziej rozbudowanymi rozszerzeniami. Tajemnicze DLC ukaże się 18 grudnia na Xbox Live i najprawdopodobniej będzie dostępne bez dodatkowych opłat dla użytkowników przepustki Season Pass.

Wieści ze świata (Tony Hawk’s Pro Skater HD, Torchlight II) 19/9/12 - ilustracja #2
Na razie nie wiemy, co znajdzie się w grudniowym dodatku DLC

PlayStation Plus

Fred Dutton z firmy Sony Computer Entertainment Europe poinformował na europejskim blogu PlayStation, że usługa PlayStation Plus stanie się aktywna dla posiadaczy PlayStation Vita w listopadzie bieżącego roku. Dokładna data wprowadzenia tej funkcjonalności nie jest jeszcze znana, ale w najbliższych tygodniach powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Tokyo Game Show 2012

Studio Omega Force (seria Dynasty Warriors) zapowiedziało nową grę na konferencji prasowej firmy Sony przed oficjalnym otwarciem targów Tokyo Game Show w Japonii. Mowa o produkcji Toukiden, z samurajem płci żeńskiej w roli głównej. Na razie nie znamy żadnych szczegółów na temat tego tytułu – wiadomo tylko, że będzie można w niego zagrać na PlayStation Vita oraz PSP. Oprócz tego zespół Marvelous Entertainment zapowiedział trzy gry: Valhalla Knight 3 (premiera w przyszłym roku), Senran Kagura: Shinovi Versus (28 lutego 2013 roku) oraz Oboromuramasa (28 marca 2013 roku). Z kolei firma Namco Bandai potwierdziła, że God Eater 2 ukaże się w przyszłym roku na PlayStation Vita oraz PSP. Wszystkie terminy dotyczą japońskiego rynku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: