Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSVPSP
Okładka God Eater 2 (PSP)
OkładkaGod Eater 2 (PSP)

God Eater 2

Kontynuacja dynamicznej gry akcji z elementami RPG, wzorowanej na serii Monster Hunter. Za cykl God Eater odpowiada japońska firma Bandai Namco Entertainment. Podobnie jak pierwowzór, God Eater 2 powstało z myślą o konsolach przenośnych z rodziny PlayStation.

Akcji | TPP | science fiction | postapokalipsa | kooperacja | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

God Eater 2 Premiera

14lis2013

PSP PSV

God Eater 2 to kontynuacja dynamicznej gry akcji wzbogaconej o elementy gatunku RPG. Produkt został stworzony przez japońską firmę Namco Bandai i jest skierowany przede wszystkim w stronę fanów popularnej serii Monster Hunter. Założenia rozgrywki przypominają bowiem dzieło autorstwa Capcom - wcielamy się w uzbrojonego bohatera, który musi poradzić sobie z coraz większymi i silniejszymi potworami.

Akcja gry toczy się trzy lata po wydarzeniach opowiedzianych w pierwowzorze. Jako bezimienny heros przemierzamy kolejne lokacje i eliminujemy czyhające na nas zagrożenie. Zręcznościowy system walki niezmiennie oparty jest na refleksie gracza, a na każdego przeciwnika warto wcześniej przygotować odpowiednią taktykę. Adwersarze posiadają odmienne atuty i słabe punkty, których odkrycie jest kluczem do sukcesu. Arsenał bohatera wzbogacono o dwie nowe bronie: Boost Hammer oraz Charge Spear.

Oprawa graficzna nie zmieniła się zbyt mocno od pierwszej części i nadal stoi na podobnym, przyzwoitym poziomie. Twórcy nieznacznie ulepszyli modele postaci, a także zadbali o odpowiednią różnorodność odwiedzanych lokacji. W grze nie mogło zabraknąć atrakcyjnego trybu multiplayer, wzbogaconego m.in. o nowy Engage System i inne usprawnienia.

Ostatnia modyfikacja 18 lipca 2013

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 48 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,7 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe God Eater 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

PSP
PSV