Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka We Sing 80s (Wii)
OkładkaWe Sing 80s (Wii)

We Sing 80s Wii

Gra muzyczna, przenosząca nas w świat popowych i rockowych hitów z lat 80. W czasie zabawy mamy okazję przetestować swoje umiejętności wokalne oraz wyczucie rytmu i tempa w ponad 30 znanych utworach z epoki.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

We Sing 80s Premiera Wii

4października2012

producent: Le Cortex wydawca: THQ Nordic / Nordic Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

We Sing 80s jest kolejną częścią cyklu gier muzycznych spod szyldu We Sing, stworzonego przez studio Le Cortex i Nordic Games. Model zabawy we wszystkich odsłonach serii pozostaje ten sam - zadaniem graczy jest jak najdokładniejsze i najlepsze wykonanie oferowanych przez tytuł utworów. W przeciwieństwie do zwykłych symulatorów karaoke, We Sing, podobnie jak gry z serii Singstar czy Sing It, dodatkowo ocenia nasz śpiew, biorąc pod uwagę szereg czynników, takich jak intonacja czy wyczucie rytmu.

Twórcy podzieli grę na dwie części. Pierwsza z nich pozwala nam na samotną zabawę i sprawdzenie swoich sił we wszystkich dostępnych piosenkach i poziomach trudności. Ostatecznym testem naszych umiejętności jest tutaj tryb karaoke, w którym nie słyszmy głosu wokalisty. Druga, tzw Party Mode, pozwala na wspólną zabawę przy jednej konsoli dla maksymalnie czterech osób. Co ważne, do udanej wieloosobowej rozgrywki nie musimy być posiadaczami kilku mikrofonów, ponieważ produkcja umożliwia konkurowanie ze sobą w turach. Do dyspozycji mamy aż osiem zróżnicowanych możliwości wspólnej gry, stawiających zarówno na współpracę jak i rywalizację.

We Sing 80s oferuje kilkadziesiąt wybranych przez twórców piosenek, zdobywających szczyty list przebojów w latach 80. Są to zarówno popowe ballady jak i mocniejsze rockowe szlagiery. Bez względu na to, jaka forma zabawy będzie nam odpowiadać, ekran gry pozostaje ten sam. Na telewizorze wyświetlane są oryginalne teledyski wraz z przesuwającym się poniżej tekstem oraz naszym aktualnym wynikiem punktowym. Do każdego utworu przypisany jest poziom trudności, który możemy dodatkowo modyfikować. Wszystkie piosenki odtworzymy w skróconej lub pełnej wersji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI We Sing 80s

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.