Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiPS2
Okładka High School Musical: Sing It! (Wii)

High School Musical: Sing It!

High School Musical: Sing It! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży pod tym samym tytułem.

Towarzyskie | filmy | muzyczne

Okładka High School Musical: Sing It! (Wii)

data premiery gry:

30paź2007

Wii PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

High School Musical: Sing It! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży pod tym samym tytułem, opowiadającego o przygodach młodych bohaterów, którzy postanowili wystartować w konkursie wokalno-tanecznym. Produkcja ukazała się na konsole PS2 i Wii.

High School Musical: Sing It! jest grą przypominającą nieco popularnego SingStara. Gracze otrzymują wraz z nią mikrofony i próbują swoich sił w śpiewaniu piosenek z filmu oraz jego kontynuacji. Produkcja oferuje dwa tryby rozgrywki. Pierwszy podąża za wydarzeniami z High School Musical i pozwala wykonać piosenki w kolejności, w jakiej pojawiały się w filmowym pierwowzorze (od utworu “Start of Something New” do “We’re All in this Together” i “What Time Is It?”). Muzyce towarzyszą stworzone w technice motion capture animacje bohaterów, wykonujących znane z filmu układy taneczne.

Drugi tryb rozgrywki przeznaczony jest dla zabawy wieloosobowej. Jego zasady nie odbiegają od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne produkcje wykorzystujące elementy karaoke. Gracze wybierają tło dla wyświetlanych na ekranie słów piosenki, następnie dobierają się w pary (chyba, że postanowią współzawodniczyć osobno) i solo lub w duecie starają się jak najlepiej wykonać poszczególne utwory. Do wyboru mają trzydzieści piosenek, z czego poza znanymi z filmu znajdą się jeszcze popularne utwory z innych produkcji Disneya.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran    

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 206 głosów czytelników.

Gry podobne do High School Musical: Sing It!

Klasyfikacja PEGI High School Musical: Sing It!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Nowe informacje o grach na podstawie filmu High School Musical

wiadomość15 czerwca 2007

High School Musical to wyprodukowany przez Disney Studios film muzyczny, który przypadł do gustu dzieciom i nastolatkom na całym świecie. Trudno się więc dziwić, że pokuszono się o stworzenie gier opartych na tej popularnej produkcji. Chociaż informowaliśmy was o tym fakcie już jakiś czas temu, teraz możemy podzielić się kolejnymi wiadomościami odnośnie zapowiedzianych tytułów.

Zapowiedzano grę na podstawie filmu High School Musical
Zapowiedzano grę na podstawie filmu High School Musical

wiadomość9 marca 2007

Już w sierpniu na konsole Wii, PS2 i NDS trafi gra High School Musical. Będzie to produkcja oparta o popularny telewizyjny musical Disneya. W filmie fabuła kręciła się wokół karaoke, dlatego też trudno się dziwić, że i gra przyjmie taką formę.

Wii
PS2