Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiPS2
Okładka High School Musical: Sing It! (Wii)
OkładkaHigh School Musical: Sing It! (Wii)

High School Musical: Sing It!

High School Musical: Sing It! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży pod tym samym tytułem.

Towarzyskie | filmy | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

High School Musical: Sing It! Premiera

30paź2007

PS2 Wii

Gry podobne do High School Musical: Sing It!

Rock Band

Hannah Montana The Movie

Dance Dance Revolution: Hottest Party

High School Musical: Sing It! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży pod tym samym tytułem, opowiadającego o przygodach młodych bohaterów, którzy postanowili wystartować w konkursie wokalno-tanecznym. Produkcja ukazała się na konsole PS2 i Wii.

High School Musical: Sing It! jest grą przypominającą nieco popularnego SingStara. Gracze otrzymują wraz z nią mikrofony i próbują swoich sił w śpiewaniu piosenek z filmu oraz jego kontynuacji. Produkcja oferuje dwa tryby rozgrywki. Pierwszy podąża za wydarzeniami z High School Musical i pozwala wykonać piosenki w kolejności, w jakiej pojawiały się w filmowym pierwowzorze (od utworu “Start of Something New” do “We’re All in this Together” i “What Time Is It?”). Muzyce towarzyszą stworzone w technice motion capture animacje bohaterów, wykonujących znane z filmu układy taneczne.

Drugi tryb rozgrywki przeznaczony jest dla zabawy wieloosobowej. Jego zasady nie odbiegają od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne produkcje wykorzystujące elementy karaoke. Gracze wybierają tło dla wyświetlanych na ekranie słów piosenki, następnie dobierają się w pary (chyba, że postanowią współzawodniczyć osobno) i solo lub w duecie starają się jak najlepiej wykonać poszczególne utwory. Do wyboru mają trzydzieści piosenek, z czego poza znanymi z filmu znajdą się jeszcze popularne utwory z innych produkcji Disneya.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 206 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI High School Musical: Sing It!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
PS2