Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2Wii
Okładka High School Musical: Sing It! (PS2)
OkładkaHigh School Musical: Sing It! (PS2)

High School Musical: Sing It!

High School Musical: Sing It! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży pod tym samym tytułem.

Towarzyskie | filmy | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

High School Musical: Sing It! Premiera

30paź2007

Wii PS2

Gry podobne do High School Musical: Sing It!

SingStar '80s

Karaoke Revolution Party

Disney Sing It

High School Musical: Sing It! to opracowana i wydana przez Disney Studios gra muzyczna na podstawie popularnego filmu telewizyjnego dla dzieci i młodzieży pod tym samym tytułem, opowiadającego o przygodach młodych bohaterów, którzy postanowili wystartować w konkursie wokalno-tanecznym. Produkcja ukazała się na konsole PS2 i Wii.

High School Musical: Sing It! jest grą przypominającą nieco popularnego SingStara. Gracze otrzymują wraz z nią mikrofony i próbują swoich sił w śpiewaniu piosenek z filmu oraz jego kontynuacji. Produkcja oferuje dwa tryby rozgrywki. Pierwszy podąża za wydarzeniami z High School Musical i pozwala wykonać piosenki w kolejności, w jakiej pojawiały się w filmowym pierwowzorze (od utworu “Start of Something New” do “We’re All in this Together” i “What Time Is It?”). Muzyce towarzyszą stworzone w technice motion capture animacje bohaterów, wykonujących znane z filmu układy taneczne.

Drugi tryb rozgrywki przeznaczony jest dla zabawy wieloosobowej. Jego zasady nie odbiegają od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne produkcje wykorzystujące elementy karaoke. Gracze wybierają tło dla wyświetlanych na ekranie słów piosenki, następnie dobierają się w pary (chyba, że postanowią współzawodniczyć osobno) i solo lub w duecie starają się jak najlepiej wykonać poszczególne utwory. Do wyboru mają trzydzieści piosenek, z czego poza znanymi z filmu znajdą się jeszcze popularne utwory z innych produkcji Disneya.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 206 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI High School Musical: Sing It!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
PS2