Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiPS3
Okładka Disney Sing It: Pop Hits (Wii)

Disney Sing It: Pop Hits

Disney Sing It: Pop Hits to trzecia część cyklu gier muzycznych sygnowanych logo Disneya, pozwalająca pobawić się nam w domowe karaoke.

Towarzyskie | karaoke | seriale TV | muzyczne

Okładka Disney Sing It: Pop Hits (Wii)

data premiery gry:

6paź2009

Wii PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney Sing It: Pop Hits to trzecia część popularnej serii gier muzycznych przygotowanych przez Disney Interactive Studios. Podobnie jak w przypadku poprzednich gier cyklu, za jej stworzenie odpowiada firma Zoë Mode, mająca doświadczenie w tego typu produkcjach.

Do naszej dyspozycji oddano 30 oryginalnych utworów oraz teledysków twórców muzyki pop – możemy więc śpiewać przy akompaniamencie Miley Cyrus, Jonas Brothers, Taylor Swift, Colbie Caillat, Demi Lovato, Hannah Montana, Jesse McCartney, Coldplay czy One Republic.

Gracz może zmierzyć się z piosenkami samotnie bądź też zaprosić do zabawy przyjaciół i zaśpiewać z nimi w duecie lub stoczyć z nimi pojedynek. W doskonaleniu kariery piosenkarskiej z pewnością pomoże tryb Sing It Pro, prowadzony przez gwiazdę Disney Chanel, Tiffany Thornton. Wspomniana pani wprowadza graczy w tajniki śpiewu, opisując i prezentując różnorodne ćwiczenia, tłumacząc zasady tonacji, odpowiedniej regulacji oddechu czy śpiewu w duecie. Korzystając z rad zawartych w tym trybie, wraz z postępem naszego wokalu, możemy odblokować różnego rodzaju bonusy.

Miłym akcentem jest możliwość nagrywania swoich występów a następnie ich odtwarzania i dodawania do nich efektów specjalnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stworzyć naprawdę ciekawe aranżacje znanych z radia czy telewizji piosenek pop.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Disney Sing It: Pop Hits

Klasyfikacja PEGI Disney Sing It: Pop Hits

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
PS3