Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360Wii
Okładka The Black Eyed Peas Experience (Wii)
OkładkaThe Black Eyed Peas Experience (Wii)

The Black Eyed Peas Experience

The Black Eyed Peas Experience jest grą taneczną stworzoną przez koncern Ubisoft z myślą przede wszystkim o miłośnikach tej amerykańskiej formacji muzycznej.

Towarzyskie | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Black Eyed Peas Experience Premiera

8lis2011

X360 Wii

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Gry podobne do The Black Eyed Peas Experience

Just Dance

Michael Jackson: The Experience

Just Dance 2

Eksperci od gier muzycznych i tanecznych, Ubisoft, przygotowali kolejny tytuł z tego gatunku. Po Michael Jackson: The Experience przyszedł czas na produkcję poświęconą innemu uwielbianemu artyście, zespołowi Black Eyed Peas.

Na posiadaczy konsoli czekają niemal wszystkie utwory z dorobku zespołu, w tym hity z list przebojów pokroju Let's Get It Started, Don't Phunk with My Heart, Boom Boom Pow, czy Rock That Body. Dodatkowo fani mogą powtórzyć znane z teledysków choreografie i wykazać się umiejętnościami w sceneriach inspirowanych klipami wideo.

W porównaniu do innych podobnych projektów, The Black Eyed Peas Experience prezentuje akcję w nieco inny sposób. Na ekranie telewizora obecne są wirtualne modele członków grupy oraz awatar gracza, który stara się naśladować kolejne kroki Fergie i spółki. Zadaniem bawiących się przed telewizorem jest powtarzanie określonych ruchów i gestów w rytm muzyki. Kamera jest zawieszona w rzucie lekko izometrycznym, za plecami awatara, pokazując akcję z poziomu parkietu.

Oprócz możliwości słuchania i ruszania się do określonych utworów autorzy umożliwili także śpiewanie, dodając teksty piosenek na dole ekranu. Oprawa audiowizualna stara się w miarę realistycznie odwzorowywać tancerzy oraz miejsca zabawy.

Ostatnia modyfikacja 4 grudnia 2014

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI The Black Eyed Peas Experience

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

The Black Eyed Peas Experience Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
X360
Wii