Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Just Dance (Wii)
OkładkaJust Dance (Wii)

Just Dance Wii

Gra muzyczna, w której chodzi o dotrzymywanie kroku wirtualnym mistrzom tańca. Mechanika zabawy robi dobry użytek z kontrolera ruchowego Wii. Na ekranie wyświetlany jest cień tancerza, a naszym zadaniem jest odtwarzanie wykonywanych przez niego ruchów.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | rodzinne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Dance Premiera Wii

17listopada2009

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Przygotowane przez Ubisoft Paris Just Dance pozwala w ciekawy sposób bawić się przy Nintendo Wii większym grupom znajomych lub też całym rodzinom.

Założenia gry opierają się na dość prostych regułach. Na ekranie telewizora do danego rytmu tańczy wirtualny cień, który wykonuje różne figury. Zadaniem graczy jest dotrzymać mu kroku i jak najdokładniej powtórzyć wszystkie ruchy oraz pozy.

Producenci przygotowali ponad trzydzieści utworów muzycznych, przy których użytkownicy konsoli mogą tańczyć. Nie zabrakło dawnych hitów firmowanych choćby przez New Kids on the Block oraz nowoczesnych kawałków z dziełami Katy Perry na czele.

Graficznie Just Dance stara się trafić w klimaty dyskotek, emanując dużą liczbą kolorowych świateł, błysków oraz rytmicznie pulsujących jaskrawych barw. Na ekranie brakuje dokładnie przygotowanych modeli postaci, które zastąpiły rytmicznie kiwające się cienie. Dzięki temu odbiór pozycji jest łatwiejszy, a gracze mogą skupić się tylko na tańczeniu do rytmu.

Na raz przy konsoli może bawić się do czterech osób. Dodatkowo autorzy przygotowali prosty tryb karaoke, w którym prócz tańczenia osoby przed telewizorem mogą pośpiewać.

Ostatnia modyfikacja 9 lutego 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Just Dance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.