Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2011, 13:31

autor: Jiker

Wieści ze świata (Brink, Trials HD, Respawn Entertainment) 30/05/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukcesie Trials HD, współpracy Respawn Entertainment ze współtwórcą The Secret of Monkey Island, a także darmowym dodatku do strzelaniny Brink. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukcesie Trials HD, współpracy Respawn Entertainment ze współtwórcą The Secret of Monkey Island, a także darmowym dodatku do strzelaniny Brink. Zapraszamy do lektury.

NightSky

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra NightSky. Produkcję studia Nicalis możecie aktualnie nabyć za kwotę 4,99 euro, czyli ok. 20 złotych (o 50% niższą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00.

The Last Story

The Last Story – jedna z najładniejszych i najciekawszych gier jRPG na konsolę Nintendo Wii – być może trafi na Zachód. Temat zlokalizowania produkcji na język angielski poruszył jeden z reprezentantów japońskiego koncernu podczas londyńskiej imprezy MCM Expo. Co ciekawe, jeszcze na początku roku Nintendo twierdziło, że nie ma czasu na opracowanie kilku wersji językowych najnowszego dzieła studia Mistwalker (Blue Dragon, Lost Odyssey), założonego przed kilkoma laty przez Hironobu Sakaguchiego (współtwórcę serii Final Fantasy). W kwietniu amerykański oddział Nintendo zarejestrował jednak domenę TheLastStory.com, czym wywołał kolejną falę plotek.

Wieści ze świata (Brink, Trials HD, Respawn Entertainment) 30/05/11 - ilustracja #1

Trials HD

Gra zręcznościowa Trials HD na Xboksa 360 (Xbox Live) oraz dedykowane jej dwa dodatki DLC znalazły ponad dwa miliony nabywców. Produkcja trafiła do sprzedaży w połowie 2009 roku. Producent, studio RedLynx niezmiernie się z tego cieszy i zapowiada rychłe ujawnienie swoich kolejnych projektów.

Respawn Entertainment

Studio Respawne Entertainment, powołane do życia w ubiegłym roku przez Vincenta Zampellę i Jasona Westa po aferze w Infinity Ward, rozpoczęło współpracę z Ianem McCaigem. Grafik znany jest z prac nad postaciami do trzech ostatnich gier o przygodach Jamesa Bonda oraz przygodówką The Secrey of Monkey Island. Artysta nie zdradził żadnych szczegółów na temat pierwszego dzieła Respawn Entertaimnent. Sytuacji nie zmienią także zbliżające się targi E3.

Brink

W czerwcu posiadacze strzelaniny Brink (PC, X360, PS3) otrzymają dostęp do darmowego dodatku DLC Agents of Change. W jego skład wejdą dwie mapy, gadżety, broń (w tym napalm), a także nowe elementy ubioru dla obu stron konfliktu.

Tom Clancy’s Splinter Cell Trilogy

Do premiery Tom Clancy’s Splinter Cell Trilogy na PlayStation 3 dojdzie latem. Zestaw trzech pierwszych skradanek z Samem Fisherem w roli głównej być może zadebiutuje na Starym Kontynencie pod koniec przyszłego miesiąca.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Shadows of the DAMNED

Tom Clancy's Ghost Recon Online

The Smurfs Dance Party

Storm X360

Storm PC

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gears of War 3 - trailer #1

FIFA 12 - kolizje (PL)

Warhammer 40,000: Space Marine - trailer #1 (PL)

Assassin's Creed: Revelations - teaser

Przegląd tygodnia - Cuda i dziwy E3! [2/2] video magazyn

Przegląd tygodnia - Cuda i dziwy E3! [1/2] video magazyn