Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2015, 14:10

Wieści ze świata (Anarchy Online) 22/6/2015

Dziś piszemy o dużych zmianach w silniku graficznym w klasycznym MMO Anarchy Online, a także o masie nowych filmów i obrazków w zasobach naszego serwisu. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Steam

Na Steamie jeszcze dobiega końca letnia wyprzedaż. Do godziny 19:00 macie szansę skorzystać ze wszystkich przecen, jakie pojawiały się przez cały czas trwania Monster Summer Sale.

Anarchy Online

Anarchy Online – klasyczne MMORPG studia FunCom – wkrótce doczeka się kolejnej solidnej aktualizacji silnika graficznego. Obecnie można ją wypróbować na serwerze testowym (Testlive). Do zmian należy m.in. poprawienie jakości oświetlenia, cieniowania, trawy i tekstur, a także zwiększenie zasięgu widzenia i dodanie paru efektów, w tym rozmycia odległych obiektów. Trzeba mieć na uwadze, że na tę chwilę nie wszystko działa jeszcze jak należy, a w dodatku patch może powodować pewne problemy z grą.

Nie sposób mówić tu o graficznej rewolucji, ale pamiętajmy, że Anarchy Online to bądź co bądź już 14-letni staruszek. Mało które MMORPG dożywa takiego wieku. - Wieści ze świata (Anarchy Online) 22/6/2015 - wiadomość - 2015-06-22
Nie sposób mówić tu o graficznej rewolucji, ale pamiętajmy, że Anarchy Online to bądź co bądź już 14-letni staruszek. Mało które MMORPG dożywa takiego wieku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy: