Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Spider: The Secret of Bryce Manor (iOS)

Spider: The Secret of Bryce Manor

Opracowana przez studio Tiger Style mobilna gra logiczna z rozbudowaną warstwą fabularną. Akcja Spider: The Secret of Bryce Manor toczy się w tytułowej, opuszczonej rezydencji, a podczas zabawy wcielamy się w rolę pająka, który uczynił to miejsce swoim domem i terenem łowieckim.

Logiczne

Okładka Spider: The Secret of Bryce Manor (iOS)

data premiery gry:

10sie2009

iOS

23mar2013

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spider: The Secret of Bryce Manor to wydana na Androida gra logiczna z rozbudowaną warstwą fabularną. Produkcja wyszła spod rąk pracowników studia Tiger Style.

Akcja toczy się w tytułowej rezydencji Bryce, która od dawna stoi opuszczona. Wcielamy się w małego pająka, który uczynił ten budynek swoim domem i terenami łowieckimi. Kierowane przez nas zwierzę zainteresowane jest głównie zdobywaniem pożywienia, ale my mamy przy tym okazję poznać historię rezydencji. Podczas zabawy krok po kroku odkrywamy prawdę o posiadłości oraz jej dawnych mieszkańcach, powoli poznając kolejne kawałki układanki, która ostatecznie ujawni, jakie wydarzenia doprowadziły do porzucenia budynku.

Na każdym poziomie naszym zadaniem jest pożreć odpowiednią liczbę insektów, czego dokonujemy, rozstawiając pajęczyny w odpowiedni sposób. Kluczem do sukcesu jest robienie tego w taki sposób, aby latające w powietrzu owady same wpadły w sieci. Co pewien czas pojawiają się także trudniejsi przeciwnicy, których pokonanie wymaga wskoczenia na ich plecy w locie.

Każdy poziom kryje wiele sekretów, przedmiotów i ciekawych informacji fabularnych, choć ich szukanie jest całkowicie opcjonalne. Poza głównym trybem przygodowym (ang. Adventure) dostępne są jeszcze trzy alternatywne style zabawy. W Hunger trafiamy na jedną z map i musimy pożerać niekończące się fale owadów, aż do porażki i śmierci pająka z głodu. W Feeding Frenzy otrzymujemy określony limit czasowy na ukończenie każdego poziomu. Natomiast Precision nakłada ostre ograniczenia na ilość dostępnej sieci, którą możemy wykorzystać do ukończenia danej mapy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Spider: The Secret of Bryce Manor

Wymagania wiekowe Spider: The Secret of Bryce Manor

odpowiednia dla każdego wieku

iOS
AND