Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Sunburn! (iOS)

Sunburn!

Sunburn! to opracowana przez zespół Secret Crush gra logiczna, w której zadaniem gracza jest umożliwienie grupie astronautów popełnienie zbiorowego samobójstwa poprzez wlecenie w środek Słońca.

Logiczne | kosmiczne | 2D | elementy zręcznościowe

Okładka Sunburn! (iOS)

data premiery gry:

20lis2014

iOS

14maj2015

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sunburn! to pełna czarnego humoru gra logiczna utrzymana w klimacie science-fiction. Jest to debiutancka produkcja studia Secret Crush, wydana na urządzenia mobilne.

Tytuł może się pochwalić autentycznie zwariowanym pomysłem na fabułę. Scenariusz obraca się bowiem wokół załogi statku kosmicznego, której udało się opuścić pokład zanim cała jednostka uległa zniszczeniu. Wcale nie oznacza to jednak, że uratowali życie. Zamiast tego odwlekli jedynie moment śmierci. Tlenu starczy im tylko na krótki czas, a żadna pomoc nie przybędzie w porę. Grupa postanawia więc odejść w wielkim stylu – wlatując do środka słońca.

Pełną czarnego humoru historyjkę autorzy przekuli w fascynującą grę logiczną, w której naszym zadaniem jest wpierw zebranie dryfujących w pustce kosmicznej kompanów, a następnie zagwarantowanie im wszystkim efektownych zgonów. Kombinezony kosmonautów dysponują silnikami odrzutowymi, ale te nadają się jedynie do lekkiej korekty lotu. Zamiast tego kluczem jest wykorzystywanie do podróży sił grawitacyjnych planet i asteroidów.

Sunburn! podąża klasycznymi ścieżkami produkcji mobilnych, oferując ciekawy pomysł oraz proste mechanizmy rozgrywki, które są łatwe do nauczenia, ale jednocześnie kryją w sobie zaskakująco dużo głębi. Wszystko to opakowano w atrakcyjną dwuwymiarową grafikę wykonaną w pełnym dużych pikseli stylu retro.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Sunburn!

12+

Sunburn! - premiera gry logiczno-zręcznościowej na Androidzie
Sunburn! - premiera gry logiczno-zręcznościowej na Androidzie

wiadomość20 maja 2015

W ofercie platformy Google Play pojawiła się logiczna zręcznościówka Sunburn!. Dzieło niezależnego studia Secret Crush cieszy oko ładną retro grafiką oraz oferuje dopracowaną mechanikę rozgrywki, zaskakującą fabułę pełną czarnego humoru i stylową ścieżkę dźwiękową.

The Sailor’s Dream, Kingdom Rush Origins, Framed i inne – przegląd najlepszych gier listopada na iOS
The Sailor’s Dream, Kingdom Rush Origins, Framed i inne – przegląd najlepszych gier listopada na iOS

wiadomość2 grudnia 2014

Przed Wami omówienie najlepszych produkcji, jakie ukazały się w minionym miesiącu na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Znajdziecie wśród nich m.in. przygodówki The Sailor’s Dream i The Longest Journey, MOBA Vainglory, strategie Kingdom Rush Origins i XCOM: Enemy Within oraz gry logiczne Framed i Sunburn!

iOS
AND