Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka Virtual Pool Mobile (iOS)
OkładkaVirtual Pool Mobile (iOS)

Virtual Pool Mobile

Virtual Pool Mobile to symulator bilardu. Produkcja kładzie nacisk na realizm, oferując potężny silnik fizyczny, dużą swobodę zagrań oraz kompetentnych przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Sportowe | bilard

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Virtual Pool Mobile Premiera

17maj2009

iOS

28wrz2011

AND

producent: Celeris wydawca: Celeris Strona oficjalna

Gry podobne do Virtual Pool Mobile

8 Ball Pool

Pool Live Pro

Snooker Live Pro

Virtual Pool Mobile to mobilna gra symulująca rozgrywki bilardowe. Należy ona do najpopularniejszego i najwyżej ocenianego cyklu o tej tematyce, a opracowało ją studio Celeris, czyli ten sam zespół, który stał za pecetowymi odsłonami serii.

Mechanika

Celem autorów było jak najwierniejsze odtworzenie rozgrywek bilardowych, dlatego Virtual Pool Mobile kładzie nacisk na realizm. Nie znajdziemy tutaj żadnych specjalnych zagrań czy magicznych umiejętności. Zamiast tego produkcja jest czystym symulatorem. Rozgrywką rządzi potężny silnik fizyczny, kontrolujący zachowanie bil na stole i nawet drobne modyfikacje kąta i siły uderzenia potrafią mocno zmienić rezultat końcowy zagrania.

Virtual Pool Mobile wyposażono w intuicyjny interfejs dotykowy, pozwalający na łatwe manipulowanie kamerą, wcelowywanie kija oraz wykonywanie samych zagrań. To ostatnie powiązane jest ze sposobem ruchu palcami – im są one szybsze, tym mocniejsze będzie uderzenie w bilę.

Tryby rozgrywki

Autorzy Virtual Pool Mobile odtworzyli wszystkie najpopularniejsze odmiany bilardu, czyli 6, 8, 9, 10, Straight Pool i Rotation. Możemy również grać na dwóch typach stołów - wykorzystywanych podczas mistrzostw o rozmiarach 4x9 oraz klubowych 3,5x7. Gra pozwala rywalizować w ramach pojedynczych rozgrywek zarówno ze sztuczną inteligencją, jak i innymi graczami w trybie multiplayer.

Ponadto Virtual Pool Mobile oferuje obszerny tryb kariery, w której możemy zmierzyć się z ponad 120 przeciwnikami o różnym temperamencie i umiejętnościach, podróżując po klubach zlokalizowanych w sześciu różnych lokalizacjach na terenie Stanów Zjednoczonych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Virtual Pool Mobile: 12+

iOS
AND