Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOSAND
Okładka Slingshot Racing (iOS)

Slingshot Racing

Slingshot Racing to gra wyścigowa, którą oparto na nietypowym pomyśle. Sterujemy bowiem dosyć bezwładnymi bolidami i do pokonywania zakrętów musimy wykorzystywać działko wystrzeliwujące linkę z hakiem i odpowiednie przycelowanie umożliwia wykonanie efektownego ślizgu.

Wyścigi

Okładka Slingshot Racing (iOS)

data premiery gry:

24maj2012

iOS

23mar2013

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Slingshot Racing to nietypowa gra wyścigowa. Produkcję opracowało studio Snowbolt Interactive.

Gra pozwala wziąć udział w zawodach steampunkowych bolidów ślizgających się po pełnych ostrych zakrętów trasach. Pojazdy nie posiadają silników i są w dużym stopniu bezwładne. Dlatego do pokonywania zakrętów służy działko wystrzeliwujące linkę z hakiem przyczepiającą się do strategicznie ulokowanych pali. Cała zabawa polega na odpowiednim dobieraniu momentu strzału oraz zwolnienia linki i różnice nawet ułamka sekundy dają bardzo wpływ na wynik rywalizacji.

Slingshot Racing oferuje obszerny tryb kariery, w którym musimy w sumie wygrać osiemdziesiąt wyścigów i wiele z nich posiada dodatkowe zadania do wykonania. Możemy także wziąć udział w samodzielnych zawodach przeciwko sztucznej inteligencji lub spróbować swoich sił w konkurencji wymagającej zebrania określonej ilości rozrzuconych po torze obiektów przed upływem limitu czasowego.

Nie zabrakło także opcji rywalizacji z innymi użytkownikami. Odbywa się to na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest próba pokonania cudzych rekordów pobranych z stale aktualizowanych sieciowych rankingów. Druga opcja to tradycyjny multiplayer, w którym maksymalnie czterech graczy ściga się na jednej mapie. Co ciekawe, odbywa się to nie tylko przez sieć. Proste sterowanie sprawia, że możliwe było także wprowadzenie funkcji rywalizacji na jednym urządzeniu, gdzie każdy uczestnik zabawy otrzymuje własny przycisk.

Slingshot Racing posiada bardzo atrakcyjną oprawę graficzną. Tła wykonane zostały w pełnym detali 2D, ale nakładane na nie są trójwymiarowe efekty światła i cieni, co zapewnia miły dla oka rezultat końcowy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Slingshot Racing

Wymagania wiekowe Slingshot Racing

odpowiednia dla każdego wieku

Slingshot Racing, czyli steampunkowe wyścigi z napędem innym niż wszystkie (najlepsze mobilne ścigałki #3)
Slingshot Racing, czyli steampunkowe wyścigi z napędem innym niż wszystkie (najlepsze mobilne ścigałki #3)

wiadomość11 listopada 2015

Przed Wami kolejne wydanie naszego przeglądu poświęconego najlepszym mobilnym grom wyścigowym. Omawiamy w nim jedyną w swoim rodzaju, steampunkową ścigałkę Slingshot Racing.

iOS
AND