Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOSAND
Okładka Re-Volt 2 (iOS)
OkładkaRe-Volt 2 (iOS)

Re-Volt 2

Przygotowana z myślą o użytkownikach mobilnych, kontynuacja zwariowanej gry wyścigowej z 1999 roku, stanowiąca ulepszoną i podrasowaną wersję oryginału, który trafił na urządzenia przenośne w 2012 roku.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Re-Volt 2 Premiera

24lip2014

iOS

31lip2014

AND

Re-Volt 2 to kontynuacja klasycznej gry wyścigowej z 1999 roku, w której uczestniczymy w szalonych zmaganiach zdalnie sterowanych samochodów. Wbrew tytułowi nie mamy tu jednak do czynienia z grą zupełnie nową, ale raczej ulepszoną i podrasowaną wersją pierwowzoru, który w 2012 roku trafił także na platformy mobilne. Za reedycje obu gier odpowiada koreańskie studio WeGo Interactive.

W grze przejmujemy kontrolą nad miniaturowymi modelami pojazdów, sterowanymi za pomocą fal radiowych, i bierzemy udział w serii wyścigów, umiejscowionych w różnych lokacjach fikcyjnego miasteczka. Wśród nich znajdą się tak nietypowe miejsca jak rozmaite parki tematyczne, muzeum, a nawet supermarket. Przygotowane przez twórców trasy zostały w znakomitej większości zaczerpnięte z pierwowzoru, ale dzięki ich różnym wariantom oraz kilku odmiennym trybom rozgrywki, otrzymaliśmy w sumie ponad 260 etapów o różnej charakterystyce oraz innych celach do osiągnięcia.

Do dyspozycji graczy oddano kilkadziesiąt samochodów, podzielonych na 4 klasy: bolidy wyścigowe, samochody sportowe, terenówki oraz monster trucki. Różnią się one między sobą nie tylko wyglądem, ale i osiągami, takimi jak prędkość, przyspieszenie, przyczepność oraz stabilność. W miarę postępów rozgrywki, możemy jednak ulepszać poszczególne modele, poprawiając w ten sposób ich parametry. Zastosowany w grze model jazdy jest czysto zręcznościowy, a podczas wyścigów możemy dodatkowo zbierać porozrzucane po trasach bonusy, zapewniające czasową poprawę osiągów lub broń, pozwalającą na eliminację rywali.

Re-Volt 2 może pochwalić się ulepszoną fizyką oraz podrasowaną oprawą audiowizualną, o niebo przewyższającą pecetowy oryginał sprzed lat. Gra dystrybuowana jest w modelu free-to-play, wykorzystującym aż trzy różne waluty, które możemy uzupełniać płacąc realnymi pieniędzmi.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Re-Volt 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS